آشنایی با محصولات آرایش ابروها

1324

اگر آرایش صورت برایتان مهم است پس زیبایی ابرو که از اهمیت بالایی برخوردار است هم توجه کنید، خیلی از خانم ها بصورت طبیعی ابروهای خوش حالتی ندارند ولی با استفاده درست از ابزارهای آرایشی می توانند ابروهای زیبا داشته باشند. ابروها در صورت شما نقش قاب را برای چشمانتان دارند، چشم ها اولین مرکز توجه افراد به چهره شما می باشد، پس با داشتن ابرو های زیبا، جذابیت چشمانتان را چند برابر کنید. اولین مرحله برای داشتن ابروهای خوش حالت، مرتب نگه داشتن ابروها می باشد. شما قبل از استفاده از مواد آرایشی بر روی ابرو باید با تکنیک پر کردن ابرو و تعادل سازی ابرو آشنا شوید.

آشنایی با محصولات آرایش ابروها:

 • ژل و ریمل ابرو

برای اینکه ابرو جلوه طبیعی داشته باشد، از ژل ابرو برای حالت گرفتن ابرو و  رنگ گرفتن ابرو استفاده می شود، اگر موی ابرویتان فر و نامرتب است برای اینکه به سرعت ابرو را مرتب کنید از ژل ابرو با رنگ های مختلف استفاده کنید. اگر ابروهایتان زیاد پر نیست از ریمل ابرو استفاده کنید.رنگ ریمل ابرو یک درجه تیره تر از رنگ موی ابرویتان باشد.

 


بیشتر بخوانید: آموزش رنگ کردن ابروها به روش آرایشگران حرفه ای


 • مداد ابرو

برای استفاده از مداد ابرو باید حرفه ای عمل کنید در غیراینصورت مدل ابرو شما غیر طبیعی بنظر میاد اگر کار کردن با مداد برایتان مشکل است از ماژیک ابرو استفاده کنید و نیازی به محو کردن با برس ابرو را ندارد. برای داشتن چهره طبیعی با ابروهای پر پشت نوک مداد ابرویتان را تیز کنید و با ضربه قسمت های خالی ابرو را پرکنید و بعد با یک فرچه مخصوص ابرو سفت شانه بزنید تا خطوط محو شوند.

 • پودر و سایه ابرو

جهت رنگ کردن ابرو بصورت موقت و پهن شدن ابرو می توانید از سایه ابرو استفاده کنید البته رنگ سایه ابرو ارتباط مستقیمی با رنگ موی سرتان دارد حتما سایه ابرو از رنگ مویتان یک درجه تیره تر باشد تا تناسب بین صورت ایجاد شود. اما اگر ابروهای تیره و مشکی دارید کافی است ۲ درجه رنگ سایه ابرو روشن تر باشد تا طبیعی بنظر بیایید. محدوده خالی ابرو را با شانه مخصوص سایه ابرو بصورت ضربه ای به محل بزنید تا موهای ابرو مات و طبیعی باشند. برای اینکه ماندگاری پودر روی ابرو بالا رود از پودرهای ابرو ضدآب استفاده کنید تا عرق کردن باعث پاک شدن آن نشود.

 


بیشتر بخوانید: آموزش حرفه ای طراحی ابرو با مداد و سایه


 

آرایش ابرو

 • برای آرایش ابروها، بهتر است که ابروهای خود را پهن تر آرایش کنید، زیرا باعث زیباتر دیده شدن چشم های شما می شود.
 • موهای ریزی که در زیر ابروها قرار دارند را با دقت بالایی بر دارید. اگر با موچین نتوانستید اینکار را با تیغ ابرو انجام دهید.
 • با استفاده از ریمل ابرو، ابروها را به سمت بالا ببرید.
 • اگر ابروهای شما بلند است، با استفاده از قیچی ابرو، سر آنها را کوتاه کنید.
 • اکنون با استفاده از مداد ابرو، دور ابروهای خود را مرز بندی کنید.
 • با استفاده از پودر یا سایه ابرو، داخل ابروهای خود را پر کنید. یادتان باشد که رنگ پودر شما یا دو درجه روشن تر یا دو درجه تیره تر از موهای شما باید باشد.
 • با استفاده از برس ریمل که تمیز می باشد، پودرهای اضافی را پاک کرده و رنگ ابروها را یکنواخت کنید.
 • اکنون باید روی استخوان ابروهای خود، مقداری سایه با رنگ روشن بزنید تا ابروها منظم تر دیده شوند.

 


بیشتر بخوانید:

آموزش حرفه ای برداشتن ابرو با تصاویر

همه چیز درباره کاشت ابروی طبیعی، روش انجام و هزینه

روشهای طبیعی برای پهن شدن ابروها


منبع: الماس نشان

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید