آموزش حرفه ای طراحی ابرو با مداد و سایه

8005

داشتن ابرو طبیعی و پر در کنار زیبایی باعث می شود، چهره شما جوانتر به نظر برسد. اگر مدل ابروهایتان به طور طبیعی ضخیم و پرپشت نیست یا هنگام ابرو برداشتن اشتباه کرده اید و آنها را بیش از حد باریک کرده اید اگر می خواهید ابروی طبیعی داشته باشید، لازم نیست هزینه های آنچنانی کنید، می توانید با رعایت چند نکته ظریف به این هدف برسید.


بیشتر بخوانید: آموزش رنگ کردن ابروها به روش آرایشگران حرفه ای


آموزش مرحله به مرحله طراحی ابرو

 

1- با مداد ابرو قاب زیرین ابرو را بکشید تا مرز آن کاملا مشخص شود.

2- اکنون باید داخل ابروها را با پودر یا سایه ابرو پر کنید، اگر در این مرحله مهارتی ندارید می‌توانید یک ورق پلاستیکی را زیر ابروهايتان بگیرید تا پودرها روی پلک پخش نشود.

خط مرزی زیر ابرو باید کاملا مشخص باشد،اما دیگر جاهای ابرو باید حالتی طبیعی داشته ‌باشد.

3- با ضربات آهسته ابرو را پر كنيد، در این مرحله بهتر است از 2 رنگ پودر کمی تیره‌تر و کمرنگ‌تر استفاده كنید، یعنی برای کناره‌های ابرو از کم‌رنگ‌تر و داخل ابرو پر رنگ‌تر .حواستان باشد به هیچ وجه نباید پودر اضافی روی برس باشد.

توجه: اگر قسمت جلوی ابروهایتان را خیلی زاویه دار و مستطیلی بکشید باعث می شوید غیرطبیعی به نظر برسند و چهره شما را مصنوعی نشان دهند. به جای اینکه ابتدای ابرویتان را با زاویه و مستطیل شکل بکشید، با استفاده از یک مداد ابرو یا قلم ابرو و پودر یا حتی ریمل ابرو، طوری آن را شکل دهید که طبیعی تر جلوه کند و مشخص نشود شما در ابروها مداد کشیده اید.


بیشتر بخوانید: همه چیز درباره کاشت ابروی طبیعی، روش انجام و هزینه


4- حالا با یک برس ریمل تمیز رنگ‌های ابرو را یکنواخت کنید، زيرا این برس کشیدن تمام پودرهای اضافی را نیز پخش می‌کند و به ابرو حالتی طبیعی‌تر می‌دهد.

5- اگر لازم است زیر ابرو را کانسیلری که یک درجه از رنگ پوست‌تان روشن‌تر است، بمالید تا هم قاب ابرو خود را بهتر نشان دهد و هم ابروهایتان تمیزتر به نظر برسند.


بیشتر بخوانید:روش اصلاح کردن ابرو به صورت حرفه ای


انتخاب رنگ درست برای مداد ابرو

اگر رنگی را برگزینید که خیلی تیره باشد، ابروهایتان غیر طبیعی بنظر خواهد رسید و توی ذوق می‌زنداگر هم از رنگی استفاده کنید که خیلی روشن باشد، هیچ کمکی به زیباتر شدن ابروهایتان نخواهد شد.

بنابراین رنگی را انتخاب کنید که مناسب ته رنگ پوست شما و ویژگی‌های صورتتان باشد. ایده آل این است که رنگ مداد مورد نظر شما دو پرده روشن‌تر از رنگ موهای خودتان باشدبدین صورت هم به خوبی با ابروهایتان در می‌آمیزد و هم خودش را نشان می‌دهد.

نکته: هنگام استفاده از مداد ابرو بر روی ابروهایتان، یادتان باشد که خارج از خط موها را رنگ نکنیدپس درون خطوط کرانه‌ی ابروهایتان بمانید.

گردآوری: مجله شبره

آموزش حرفه ای برداشتن ابرو با تصاویر

ترکیب طبیعی شگفت انگیز برای رشد مژه و ابرو و تقویت موها!

قبل از هاشور زدن ابروهایتان حتما این مقاله را بخوانید

بهترین روش اصلاح ابرو متناسب با چشم

روشهای طبیعی برای پهن شدن ابروها

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید