از بین بردن دائمی موهای زائد پشت لب با روشهای خانگی

4376

رفع موهای زائد پشت لب با روشهای خانگی

موهای زائد پشت لب دسته ای از مزاحم ترین موهای زائد هستند که همیشه خانم ها با از بین بردن آنها برای مدت طولانی مشکل دارند. اگر بخواهیم رو راست باشیم باید بگوییم واقعا چیزی نیست که بخواهیم با آن احساس راحتی و اعتماد به نفسداشته باشیم.

یکی از نواحی متداول موهای زائد، موهای پشت لب است. احتمالا از روش های متعدد مو زدا نظیر وکس، بند یا کرم های مو بر برای از بین بردن آنها استفاده می کنید. این روش ها تنها به صورت موقت به شما کمک خواهند کرد.

 

موهای-زائد-پشت-لب

اگر بخواهید نتیجه بلند مدت تری داشته باشید، بهتر است محصولات طبیعی ، خانگی و محافظ پوست را امتحان کنید.در این مطلب سه دستورالعمل خانگی موزدا انتخاب شده که می توانند در کاهش موهای زائد حیرت انگیز عمل کنند.

1. سفیده تخم مرغ و آرد ذرت

یک تخم مرغ را شکسته و سفیده آن را جدا کنید و سپس آن را با آرد ذرت و شکر مخلوط کرده تا یک خمیر چسبنده درست شود. این خمیر را به پشت لب زده و اجازه دهید 30 الی 40 دقیقه باقی بماند. سپس آن را کشیده و بردارید.
2. زردچوبه و شیر

زردچوبه یکی از محصولات شگفت انگیز در محصولات زیبایی است و بله می تواند به پاکسازی موهای زائد صورت نیز کمک کند.

شما باید یک قاشق غذاخوری پودر زردچوبه را با مقداری شیر مخلوط کنید. این خمیر را روی محل مورد نظر زده و اجازه دهید خشک شود. پس از خشک شدن آن را با مالش از پوست جدا کنید.
3. لیمو و شکر

لیمو، شکر و مقداری آب را با هم مخلوط کنید. سپس این مخلوط را پشت لب زده و اجازه دهید 15 الی 20 دقیقه باقی بماند. پس از آن با آب سرد بشویید.

نباید انتظار داشت که تنها پس از یک جلسه استفاده از این مواد، شاهد معجزه باشید. همانند دیگر محصولات طبیعی نتایج آن به مرور مشخص خواهد شد. بنابراین این درمان را دو بار در هفته امتحان کرده تا به طور قابل ملاحظه ای، کاهش یافتن موها را ملاحظه کنید.

منبع: پرشین وی

 

 

 

در این رابطه بیشتر بخوانید

دلایل رشد موهای زائد در صورت

راهکاری نوین برای رهایی از شر موهای زائد!

روش های طبیعی حذف موهای زائد پشت لب

کدام روش برای از بین بردن موهای زائد مناسب تر است؟

ماسک خانگی برای رفع موهای زاید بدن

 

 

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید