برای هر رنگ پوست، چه رنگ شال و روسری مناسب است؟

7225

رنگ پوست افراد جدا از اینکه روشن، گندمی یا سبزه است، زمینه گرم یا سرد دارد که تم رنگهایی را که به آن می آید را مشخص میکند. برای فهمیدن ته مایه رنگ پوست، از زیورآلات نقره ای و طلایی رنگ استفاده کنید. اگر رنگ نقره ای با پوست شما هماهنگی دارد، زمینه رنگ پوست شما سرد است. اما اگر با جواهرات طلایی رنگ زیباتر هستید، شما رنگ پوستی گرم دارید. رنگهای گرم مانند قرمز، نارنجی، زرد، خردلی، قهوه ای و جگری به کسانی که زمینه رنگ پوستشان گرم است، بیشتر می آید.

از طرفی رنگهای سرد مثل بنفش، یاسی، آبی، صورتی، سبز و فیروزه ای برای کسانی که رنگ پوست سردی دارند، به مراتب زیباتر است. این مسئله به خصوص در مورد رنگ شال و روسری که مستقیما در کنار صورت قرار میگیرد، صدق میکند و رعایت آن صورت را زیباتر نشان میدهد. اگر از شال یا روسری طرحدار و چندرنگ استفاده میکنید، رنگ اصلی آنرا مطابق با اصول گفته شده انتخاب کنید.

نکاتی که گفته شد، برای تمام پوستهای خیلی روشن، گندمی، سبزه و تیره صدق میکند. به عنوان مثال، فردی که پوستی سبزه دارد، ممکن است رنگ پوستی گرم یا سرد داشته باشد که با روشی که گفته شد، قابل تشخیص است. همچنین توجه کنید که رنگ پوست گرم، به معنای پوست صورتی یا سرخ نیست. بلکه کسی که صورتی سبزه با تم زیتونی دارد، میتواند ته مایه رنگ گرم داشته باشد.

 

کانال زیبایی شبره

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید