ترفندهای کنترل اشتها

174

بسیاری از افراد همیشه با اشتهای زیاد در گیر هستند و گله و شکایت می کنند که چون اشتهای آن ها و میل به غذا خوردن آن ها زیاد است نمی توانند وزن خود را کم کنند با شبره همرا ه باشید تا غذاهایی را به شما معرفی کنیم که اشتهای شما را کم می کنند و باعث کاهش وزن شما می شوند .

ترفندهای کنترل اشتها

1-آب : آب ، با پر کردن حجم معده باعث کاهش اشتها می شود و همچنین آب از چربی سوز های قوی می باشد و باعث چربی سوزی در بدن شما می شود.

2-سبزیجات : سبزیجات به دلیل داشتن فیبر زیاد باعث افزایش سوخت وساز در بدن می شوند و همچنین باعث کاهش اشتها نیز می شوند ، سبزیجات برگ سبز و سرخ از جمله ی این سبزیجات هستند.

3- سوپ مرغ و سبزیجات : این غذا جزو غذاهای کم کالری می باشد و برای وعده ی شام نیز بسیار مناسب است ، همچنین به دلیل داشتن ویتامین و پروتئین تا مدتی شما را پر انرژی نگه می دارد .

4- سیب : یکی از کاهش دهنده های اشتهای قوی ، سیب می باشد که اگر قبل از غذا مصرف شود باعث کاهش اشتهای شما می گردد و معده ی شما را پر می کند و همچنین سر شار از ویتامین می باشد.

5- ترشی : ترشی یک طعم دهنده و نوعی چاشنی می باشد که چون کالری بسیار کمی دارد باعث افزایش وزن نمی شود و همچنین با مصرف آن شما می توانید میل به خوردن خیلی غذاهایی که  ترش هستند ولی کالری بالایی دارند را از بین ببرید.

 

 
منبع: سایت آرایشیک
 

 

معجزه ای فوق العاده برای لاغری

نکاتی برای بهبود لاغری صورت

لاغری موثر بدون رژیم

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید