ترندهای آرایشی که در سال 2019 مد خواهند بود!

1319
ترند آرایش سال 2019

ترند سال ۲۰۱۹ با مدل موهای حجیم و لباس های اورال یادآور سبک و سیاق آرایش و زیبایی دهه ۸۰ میلادی است. 

ترند آرایش مو در سال ۲۰۱۹

رنگ مو با سایه های بلوطی و خرمایی: به گفته آرایشگران حرفه ای رنگ مو با پایه خرمایی یکی از ترندهای مهم رنگ مو برای امسال خواهد بود.

ترند آرایش سال 2019

 

رنگ مو با پالت پنتون: رنگ مرجانی رنگ سال ۲۰۱۹ می باشد که توسط شرکت پنتون معرفی شده است و طیف مختلف این رنگ شاد در سال  ۲۰۱۹ در بسیاری از آرایش ها و رنگ موها دیده خواهد شد.  

ترند آرایش سال 2019

 

چتری های کوتاه و بچه گانه: این مدل چتری به صورت هرکسی نمی آید، اما سن را پایین نشان می دهد و بر خصوصیات چهره تأکید می کند.

ترند آرایش سال 2019

ترند آرایش صورت در سال ۲۰۱۹

 

خط چشم جدید و منحصر به فرد : خط چشمی که در سال ۲۰۱۹ شاهد آن خواهیم بود به این صورت است که خط چشم ها تا زیر ابرو و روی پلک بالایی کشیده می شود. این سبک جدید و منحصر به فرد بسیار متفاوت از مدل های متفاوت و تکراری خط چشم ها خواهد بود. 

سایه چشم براق: استفاده از سایه چشم براق و لوازم تزئینی مانند نگین و پولک برای آرایش چشم ها یا روی گونه ها و لب ها بسیار مورد توجه خواهد بود.

ترند آرایش سال 2019

 

سایه های بلوطی: بنفش ، خاکستری ، شرابی ، سیاه و سفید و فیروزه ای سایه هایی هستند که در سال ۲۰۱۹ دوباره مد شده اند. همچنین سایه های قرمز و رژ لب های مخملی جزو مدهای سال جدید هستند و سایه های صورتی ، طلایی ، شکلاتی و کرم رنگ نیز جزو منتخب های جدید برای امسال هستند. 

سبک جدیدی از سایه زدن: این سبک را در مد امسال می بینید این سایه ها در بالا و پایین چشم به شکل دو رنگ کاملا متفاوت یا متضاد زده می شود.

آرایش ساده ابروها ابروهایتان کاملا ساده و بدون هیچ آرایشی باشد ولی بقیه صورت خود را آرایش کنید، ابروها باید به شکل طبیعی برداشته شود و قوس و حالت طبیعی خود را حفظ کند تا یک چهره ی طبیعی را نمایان کند.

رژ لب قرمز روشن: رنگ قرمز روشن ترند آرایش لب در سال ۲۰۱۹ خواهد بود.  

ترند آرایش سال 2019

براق و درخشان کردن پوست: استفاده کردن از هایلایتر برای درخشش بیشتر پوست در سال ۲۰۱۹ از اهمیت زیادی برخوردار است البته نباید در براق کردن پوست اغراق کرد و درخشش پوست باید به صورت طبیعی باشد.

استفاده از محصولات مراقبت از پوست پروبیوتیک: کلید داشتن پوست سالم و درخشان استفاده از محصولات پروبیوتیک است که در این سال مورد توجه ویژه قرار گرفته اند. 

ترند آرایش سال 2019

ناخن های رنگارنگ: لاک ناخن ناهماهنگ و رنگارنگ از ترندهای زیبا و هیجان انگیز ۲۰۱۹ است. 

ترند آرایش سال 2019

کانال زیبایی شبره

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید