توصیه هایی برای افرادی که اولین بار بوتاکس می کنند

718

اگر جزو آن گروه از افرادی هستید که اخیراً  چین و چروک صورت‌ شما بیشتر از گذشته توجهتان را جلب می کند،  بی تردید به فکر برطرف کردن این مشکل ظاهری افتاده ‌اید، پس در این خصوص کاملاً مشخص است که نخستین انتخاب مورد نظرتان استفاده از بوتاکس باشد. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که برای بار اول بوتاکس می کنید بعید نیست که اطلاعات کافی در این خصوص را نداشته باشید. بنابراین این مقاله را دنبال کنید

 

بوتاکس

نخستین تأثیرگذاری بوتاکس در مدت زمان میان 2 تا 6 ماه خواهد بود. البته این ماندگاری در بین گروه های مختلف به یک صورت نیست. در اصل برای افرادی که نخستین تزریق را استفاده می ‌کنند نکته حائز اهمیت زمان دوم تزریق است. باید در این خصوص واقعاً با آگاهی کامل عمل کنید، زیرا تزریق دوم باید زمانی انجام شود که اولین تزریق اثر خود را از دست داده باشد. با گذشت زمان به این نکته خواهید رسید که هر تزریق چه مدت زمانی برای شما جواب خواهد داد. مسلماً نباید برای دومین تزریق به قدری صبر کنید تا اثر نخستین بوتاکس به طور کامل از بین برود. وقتی كه بوتاکس اول ضعیف شده و تأثیر تزریق به مرور در حال از بین رفتن است می بایست برای تزریق بعدی اقدام نمایید. در اصل هدف اصلی از تزریق بوتاکس این است که ماهیچه‌ها از کار افتاده نشوند و قرار بر این است که ماهیچه ‌ها کشته شوند نه اینکه دوباره ترمیم شوند. پس از دو سال تزریق در مدت زمانی معین، ماهیچه‌ ها کندتر از گذشته خودشان را ترمیم می ‌کنند و پس از آن به احتمال زیاد فواصل زمانی تزریق‌ های بوتاکس افراد به فواصل دو ساله تبدیل شود.

 

بوتاکس

کاربردهای بوتاکس :

 صورت

برطرف کردن خطوط اخم، برطرف کردن خطوط خنده، برطرف کردن چین و چروک اطراف چشم، برطرف کردن چروک‌ های پنجه کلاغی، برطرف کردن چروک پیشانی، فرم دادن به ابرو، خطوط ماریونت، صاف کردن پوست چانه

در واقع به دو علت تزریق ژل را می توان انجام داد:

1) درمانی: پیشگیری و درمان (به جهت پیشگیری و درمان چین و چروک‌ های عمیق روی صورت در سنین بالاتر)

2) زیبایی: به دلیل بالابردن زیبایی و جذابیت صورت در سنین پایین تر


بیشتر بخوانید: حقایق شگفت انگیز و جالب درباره تزریق بوتاکس!


تزریق فیلر در لب و گونه با فرم طبیعی

برای فرم دادن بعضی از اعضای صورت نظیر گونه و لب ها روش های به روزی از جمله تزریق فیلر (جدیدترین نسل ژل های هیالورونیک) در دنیای پزشکی وجود دارد. ولی با کمال تأسف بسیاری از افراد تنها به پس از انجام تزریق فکر می کنند و فقط به دنبال جوان تر و بهتر شدن چهره خود هستند. در صورتی که باید بدانید این روش را باید با آگاهی کامل انجام دهید و اگر شخصی ناآگاهانه این روش ها را انجام دهد امکان دارد پشیمانی های بسیاری را به دنبال داشته باشد. به خاطر همین پیشنهاد می شود پیش از انجام هر کاری به ویژه در رابطه با زیبایی، اطلاعاتی را به دست آورید و پس از آن با دید باز و آگاهی بیشتر برای زیبایی صورت خود اقدام نمایید.

بوتاکس


بیشتر بخوانید: فیلر لب چیست؟/ همه آنچه که درباره فیلر لب باید بدانید


پیش از انجام هر کاری برای برجسته سازی آگاهی در مورد چه مواردی لازم است؟

نکته قابل توجهی که برای گونه گذاری یا برجسته کردن لب ها وجود دارد این است که پزشک باتجربه در آغاز با توجه به مهارت خود و سن هر شخص به صورت اختصاصی با او به مشورت می پردازد و به وی پیشنهاد می کند که برای او آیا تزریق ژل هیالورونیک اسیدی قابل جذب بهتر است و یا تزریق چربی تا بتواند به نتیجه مورد نظر برسد. گونه ها و لب های هر فردی دو اعضای بسیار مهم در صورت (face) او محسوب می شود، به گونه ای که در میزان برجسته کردن آن ها باید بیش از اندازه دقت کرد، چرا که فرم دادن و حجم دادن به لب ها و گونه های یک شخص می بایست به طور کامل با فرد دیگری تفاوت داشته باشد. چرا که این دو اعضا نقش حائز اهمیتی در زیبایی کلی صورت دارند. به عنوان مثال یک فرم خاص برجسته کردن لب ها امکان دارد در صورت یک فرد ظاهر بسیار زیبایی داشته باشد اما همین فرم خاص برای فرد دیگری اصلا هیچ زیبایی نداشته باشد. به همین دلیل در برجسته کردن لب ها یا حجیم کردن گونه ها باید بیش از اندازه آگاهانه هارمونی و هماهنگی سایر اجزای صورت مانند بینی و چشم ها از لحاظ فاصله و زاویه های آن ها با لب و گونه ها را شناسایی کرد و به طور کاملا علمی و دقیق عمل کرد تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کرد.

منبع: http://azmanbepors.com

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید