طوفان شدید و گرد و غبار تهران را فرا گرفت + تصاویر

135

دقایقی پیش طوفان شدید همراه با گردوخاک  تهران را فرا گرفت.

این طوفان علاوه بر گردوخاک شدید همراه با رعد و برق است.

**تاکنون حادثه ای گزارش نشده است

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه طوفان و رعد و برق شدید از دقایقی پیش تهران را فرا گرفته است، گفت: تا این لحظه هیج حادثه ای در خصوص طوفان به ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی اعلام نشده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: سازمان آتش‌نشانی مانند همیشه در آماده باش کامل قرار دارد و شهروندان در صورت حادثه احتمالی ضمن حفظ خونسردی خود مراتب را به سامانه 125 اطلاع رسانی کنند.

3521820_979

**گرد و غبار و کندی حرکت در معابر تهران/افزایش بار ترافیکی بزرگراه های همت،حکیم و آزادگان

سرهنگ حسن عابدی جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به وقوع طوفان در تهران اظهار کرد: طوفان و گرد و غبار باعث کاهش دید و کندی حرکت خودرو ها در خیابان ها و معابر پایتخت شده است.

وی در ادامه افزود: همچنین بعضی از بزرگراه‌ها همچون همت، حکیم، یادگار امام و نواب که دارای بار ترافیکی سنگین‌تری است با وجود طوفان ترافیک سنگین‌تری خواهند داشت.

سرهنگ عابدی تصریح کرد:ترافیک در بخشی از بزرگراه آزادگان نیز به واسطه طوفان در افزایش است.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از مردم خواست تا به هنگام بروز طوفان در صورت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه، خودروی خود را تا پایان طوفان در مکانی امن متوقف کنند.

3521819_621

** 38 حادثه در پی طوفان پایتخت

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار ما در تشریح آمار حوادث وزش باد و طوفان پایتخت گفت: در پی حادثه طوفان امشب پایتخت از ساعت 20:45 تا ساعت 22 جمعا 38 مورد حادثه شامل شکستن درخت ، سقوط داربست، سقوط اجسام ، سقوط کابل برق به ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اعلام شد .

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران خاطر نشان کرد: خوشبختانه هیچ یک از این حوادث با مجروحیت و مصدومیت شهروندان همراه نبود.

 

3521781_721

3521779_696

3521827_481

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید