عادت هایی که موجب افتادگی سینه ها می شوند

283

ما از شنیدن خبرهای نا امید کننده متنفریم، اما حقیقت این است که برخی از دلایل افتادگی سینه ها، اجتناب ناپذیر هستند. بچه دار شدن، شیر دادن به بچه، و بالا رفتن سن، همه به از دست دادن خاصیت ارتجاعی کلاژن (بافت همبند زیر پوست) کمک می کنند، و سفتی سینه های شما را از بین می برند. افتادگی می تواند بعلت ژنتیک هم باشد. اگر مادر شما سینه های آویزانی داشت، ممکن است شما نیز زمینه ی آن را داشته باشید.

مساله این است که برخی از رفتارهایی که بنظر می رسد هیچ ربطی به افتادگی سینه ها ندارد، در واقع می توانند به این مشکل دامن بزند. بنابراین اگر از آنها اجتناب کنید، سینه های بهتر و جذاب تری خواهید داشت. با توجه به مطالعه ی اخیر UCLA که نشان می دهد بافت سینه، دو تا سه سال سریعتر از بقیه ی بدن شما پیر می شود، ممکن است بخواهید هر عادتی که با این مساله مرتبط است را کنار بگذارید، مانند این ها:

رژیم غذایی سخت

کم و زیاد شدن وزنتان بین ۲.۵ تا ۵ کیلو، احتمالا تاثیری بر سینه های شما نمی گذارد، اما کم و زیاد کردن ۱۵ کیلو یا بیشتر با استفاده از سیستم رژیمی یویو، آن هم بارها و بارها، قطعا بر سینه های شما اثر می گذارد. مایکل ادواردز، جراح سینه و رئیس انجمن جراحی پلاستیک زیبایی آمریکا می گوید هر زمانی که وزنتان را افزایش یا کاهش می دهید، بافت سینه، شل تر می شود، تقریبا شبیه جوراب شلواری های قدیمی.

 

 

منبع:  fitnessmagazine.ir

 

 

* چطور عروسی جذاب و خوش اندام باشیم؟

* “روشی عالی برای حفظ تناسب اندام در خانم ها”

* با این رنگ ها خوش اندام می شوید

 

 

 

کانال زیبایی شبره

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید