مدل شلوار برای کسانی که پاهای تپل دارند

6326

در این اندام، تلاش بر این است که پاها لاغرتر، کشیده تر و بلندتر به نظر برسد. یک قانون قدیمی برای پاهای چاق، استفاده از شلوارهای رنگ تیره است. پارچه شلوار باید ساده و یکدست باشد و طرح نداشته باشد. ولی وجود تنها یک راه روی شلوار، مناسب است. اما این به آن معنا نیست که نمی توان شلوار رنگ روشن پوشید. بلکه برش شلوار نیز مهم است.
شلوارهای راسته تقریبا برای هر کس مناسب است. البته به شرط آنکه به قدر کافی بلند باشد و مچ پا را پوشش دهد. همچنین جنس پارچه نباید نازک و لخت باشد و روی پاها بخوابد. چراکه در اینصورت چاقی پاها بیشتر به چشم می آید.

بهترین مدل شلوار برای ران های درشت، شلوار دمپاگشاد است که تناسب را در اندام برقرار میکند. شلوار دمپاگشاد میتواند جین یا پارچه ای باشد. شلوارهای چسبان برای این افراد مناسب نیست. ولی در صورت استفاده از شلوار جذب، بهتر است یک تونیک بلند روی شلوار پوشیده شود تا ران پا کمتر دیده شود. :star:کسانی که ساق پای درشتی دارند ، میتوانند از شلوار های دمپا دامنی (شلوارهایی که تا زانو نسبتا تنگ است و از زانو یکدفعه گشاد میشود) استفاده کنند تا درشتی ساق پا به چشم نیاید. البته جنس پارچه نباید لخت و نازک باشد.

شلوارهای از بالا گشاد برای پاهای چاق مناسب نیست. بخصوص اگر از پارچه های لخت و نازک باشد یا پلیسه داشته باشد.

منبع: shebreh.com

 

مدل پیراهن کوتاه و اسپرت دخترانه

تصاویر مدلهای متنوع مانتو تابستانی جلوباز

زیباتر بپوشیم؛ استایل شیک خیابانی

کانال زیبایی شبره

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید