معجزه ای برای رشد سریع و رویش مجدد موها تا عید نوروز

1786

هنوز هم به نظر می رسد روغن نارگیل به طور همه جانبه برای سلامتی فوق العاده است. شما به سادگی نمی تواند به اندازه کافی از آن را در زندگی و رژیم غذایی خود را دریافت کنید.

مطالعات نشان می دهند نارگیل می تواند در طول 48 ساعت ، 93% از سلول های سرطانی روده بزرگ را از بین ببرد.
 نارگیل به دلیل دارای بودن ترکیبات اسید lauric  قادر است که به طور همزمان باعث می شود که سلول های سرطانی در معرض اکسیداسیون و نابودی قرار گیرند.
همچنین ماده ی  فوق العاده برای کاهش وزن طبیعی بدن است به دلیل تریگلیسیرید زنجیره متوسط و اسیدهای چرب که به افزایش توانایی سوخت و ساز بدن کمک می کند.این به نوبه خود باعث سوزاندن سریع چربی اضافی بدن می شود.
نارگیل به عنوان بخشی از بسته زیبایی ساز طبیعت محسوب می شود.
روغن نارگیل به عنوان یک عنصر کلیدی در ساخت کرم های ضدآفتاب است که شما را از استفاده ی کرم های ضدآفتاب دارای موادشیمیایی باز می دارد. به علاوه می تواند یک جایگزین طبیعی کامل برای خمیردندان های دارای فلوراید زیاد با انواع برندهای تجاری باشد.
ماده محرک خانگی پوست سر با روغن نارگیل
مواد مورد نیاز برای ساخت این ماده: یک قاشق غذا خوری روغن زیتون،2 قطره روغن درخت چای،دو قطره روغن رزماری،نصف فنجان روغن نارگیل طبیعی
همه مواد را با هم مخلوط کنید و در ظرفی دلخواه نگهداری کنید.
نحوه استفاده
بهترین زمان وقتی است که پوست سر و موهای شما خشک است که معمولا قبل از دوش گرفتن توصیه می شود.با استفاده از یک قلم مو کل سر خود را پوشش دهید. 15 دقیقه صبر کنید سپس موهای خود را با شامپو بشویید.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

 

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید