نان تست با پنیر و میوه، یک صبحانه خوشمزه

663

صبحانه هميشه يكي از اركان اساسي و بنيادي يك روز خوب را تشكيل مي‌دهد و با خوردن آن بدن شما به جاي انباشته كردن كالري، سوخت و ساز خود را افزايش مي‌دهد. براي كنترل وزن، بهتر است هميشه صبحانه‌اي سالم بخوريد، چون علاوه بر اينكه تمركز و كارايي شما بالا مي‌رود خلق و خوي بهتري هم در طول روز خواهيد داشت.

اين بار ما براي شما يك صبحانه ساده و در عين حال مقوي و مناسب فصل پيشنهاد مي‌كنيم. درواقع براي آن دسته از كساني كه دوست دارند صبحانه هر روزشان متنوع باشد، يك پيشنهاد ايده‌آل است. فقط كافي است صبح روز زمستاني خود را با يك ليوان آب هويج و پرتقال تازه همراه اين نان‌هاي تست خوشمزه شروع كنيد.

مواد لازم

  • نان تست: سه عدد
  • پنير خامه‌اي يا ماسكارپونه: نصف بسته
  • پرتقال بزرگ و فيله شده: يك عدد
  • انار دانه شده: نصف پيمانه

روش تهیه‌:

1. براي اين صبحانه خوشمزه مي‌توانيد نان‌هاي تست را از وسط به صورت مثلثي برش بزنيد و بعد آنها را گريل يا در دستگاه مخصوص، تست كنيد.

2. حالا مقداري پنيرخامه‌ای يا پنير ماسكارپونه روي نان‌ها بكشيد. ما پنير ماسكارپونه را به شما پيشنهاد مي‌كنيم چون تقريبا بدون نمك است و مزه فوق‌العاده‌اي به اين صبحانه مي‌دهد.

3. روي نان و پنير را با پرتقال و انار دانه شده تزئين كنيد. حالا نوبت يك آب‌ميوه تازه است، براي اين منظور، چهار عدد هويج و چهار پرتقال بزرگ را آب بگيريد و همراه اين صبحانه ميل كنيد.

منبع: مجله سیب سبز – پگاه حیدری

 

 

رازهای درست کردن شکلات داغ خوشمزه

طرز تهیه دونات مخصوص صبحانه

طرز تهیه دسر موزی شکلاتی

 

 

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید