متخصصین مد برای تابستان چه پیشنهاداتی دارند؟

3168

 

فصل تابستان فصل سفرهای آرامبخش ساحلی است اما چیزی که ممکن است آرامش را از شما بگیرد بالا رفتن دمای هواست پس بد نیست تجدید نظری در لباس های تابستانی خود بکنید. اما قبل از این که به فروشگاه بروید چند نکته هست که باید آن ها را در نظر بگیرید.

 

کفش های تابستانی

سایز کفش هایی که در تابستان انتخاب می کنید باید کمی بزرگ تر از حالت معمولی باشد. آیا می دانستید پاها در فصل تابستان متورم می شوند؟ بنابراین بهتر است سایز کفش هایی که انتخاب می کنید بزرگ تر باشد. مواد طبیعی مثل برزنت، چرم و جیر جا باز می کنند بنابراین نیم سایز بزرگ تر کافی است اما مواد مصنوعی مثل پلاستیک یا چرم مصنوعی جا باز نمی کنند و باید یک سایز بزرگ تر انتخاب کنید.

 

تیپ تابستان

در تابستان بهتر است سایز کفش هایی که انتخاب می کنید بزرگ تر باشد

 

در انتخاب جنس لباس دقت کنید

زمانی که می خواهید لباس های تابستانی خریداری نمایید به جنس پارچه آن ها توجه داشته باشید. الیاف پنبه ای و کتان و لینن انتخاب مناسبی برای فصل تابستان خواهند بود. ارزش لباس های نازک را فقط وقتی زیر آفتاب گرم تابستانی هستید، متوجه خواهید شد.

پوشیدن لباس های پشمی در فصل تابستان غیرممکن است اما پارچه های پلی استر و ترکیبی هم زیاد به درد این فصل نمی خورند چون هوا نمی کشند اما در بیشتر فروشگاه ها اجناس ترکیبی پلی استر به فروش می رسد. پارچه هایی که انتخاب می کنید باید طبیعی باشند مثل نخی و لینن. پارچه های ریون هم برای این فصل مناسب هستند. این پارچه ها تعریق را جذب و به سرعت تبخیر می کنند.

 

پارچه های لینن هم محکم هستند و هم هادی گرما. در پارچه های نخی هم به دلیل بافت آزادی که دارند هوا به خوبی جریان پیدا می کند. در این پارچه های بادوام باکتری رشد نمی کند.

 

پارچه های ابریشمی نیز انتخاب خوبی برای این فصل هستند. این پارچه ها خنک و مواد طبیعی هستند. اگر از آن دسته افراد هستید که زیاد عرق می کنید باید لباس های جنس ابریشمی خود را دائم بشوئید. پارچه های جین نازک و کاغذی و یا کتان هم مناسب فصل تابستان هستند.

 

تیپ تابستان

پارچه های جین نازک و کاغذی و یا کتان مناسب فصل تابستان هستند

 

لباس های گشاد و راحت به تن کنید

لباس های به روز تابستانی، همگی آزاد و راحت هستند. پس سعی کنید لباس هایی انتخاب کنید که در آنها احساس راحتی بیشتری دارید. گرمای تابستان در لباس های گشادتر کمتر شما را اذیت خواهد کرد.

 

رنگ های روشن و طرح های متنوع بپوشید

تابستان فصل رنگ های روشن است. در انتخاب لباس های تابستانی، شاد بودن رنگ ها و طرح ها می تواند جذاب باشد. از رنگ های شاد و طرح های مختلف در لباس های تابستانی استقبال نمایید. چه در خانه و چه در پوشش بیرون. همچنین انتخاب رنگ های روشن به جذب کمتر گرما کمک زیادی خواهد کرد.

تیپ تابستان

 

لوازم آرایشی مناسب

برای انتخاب لوازم آرایشی تابستانی وقت بگذارید. لوازمی که انتخاب می کنید باید سبک باشند و باعث گرمای بیشتر پوست نشوند.

 

تیپ تابستان

در تابستان لوازمی که انتخاب می کنید باید سبک باشند و باعث گرمای پوست نشوند

 

منبع : bedunim.ir

 

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید