چگونه آرایش لایت و دخترانه داشته باشیم؟ + آموزش تصویری

2788
آرایش لایت و دخترانه

آرایش دخترانه و لایت یکی از آرایش هایی است که در همه مکان ها از مهمانی گرفته تا دانشگاه و محل کار از آن استفاده کنید. در این مطلب قصد داریم نحوه آرایش لایت دخترانه را آموزش دهیم که در قسمت زیر مراحل انجام آرایش لایت دخترانه با جز‌ئیات آموزش داده شده است.

 

مراحل انجام آرایش لایت و طبیعی دخترانه

 

آرایش پوست

♦ هنگام شروع آرایش دقت کنید که پوست تان تمیز باشد و هیچ گونه آرایشی از قبل روی صورت تان نباشد. آرایش روی پوست چرب و کثیف یا روی بقایای آرایش قبلی تان، اصلا جذاب نخواهد شد.

♦ پرایمر بزنید تا پوستتان را صاف و یکدست کند و ماندگاری کرم پودر و آرایش روی صورت تان افزایش یابد. علاوه بر این پرایمر منافذ پوست تان را کوچک می کند.

آرایش لایت

♦ با یک کرم فونداسیون (کرم پودر) مات کننده که رنگی نزدیک به رنگ پوست دارد، پوست صورت را یک دست کنید. برای طبیعی شدن آرایش تان، بهتر است کرم پودر را خیلی کم استفاده کنید و یا فقط قسمت هایی را که لک و یا قرمزی دارند کرم پودر بزنید.

آرایش لایت

♦ اگر زیر چشم هایتان تیره است و یا پوستتان بعد از کرم پودر زدن لک و جوش و قرمزی داشت، حتما کمی کانسیلر بزنید. مقدار خیلی کم کانسیلر را روی لک و زیر چشم بزنید و کاملا محو کنید.

♦ برای اینکه پوستتان مات باند و برق نیفتد، کمی پنکک به روی گونه و پیشانی، چانه و تیغه بینی بزنید. در این کار زیاده روی نکنید تا صورت تان پودری و غیرطبیعی نشود. (این مرحله اختیاری است)

♦ برای اینکه به صورتتان رنگ و رویی بدهید، رژگونه بزنید. کمی رنگ صورتی یا هلویی انتخاب کنید و به صورت کاملا سبک و لایت به زیر استخوان گونه بزنید.

♦ در این مرحله برای جذابیت بیشتر می توانید با انگشت کمی هایلایتر روی استخوان گونه بزنید.

آرایش لایت

آرایش ابروها

♦  ابروها را با مداد ابروی همرنگ با رنگ ابرو و یا سایه ابرو، کمی پررنگ کنید، اما آن را پهن و بولد نکنید.

آرایش لایت

آرایش چشم لایت 

♦ برای آرایش چشم ها بهتر است یک رنگ سایه کمرنگ مانند بژ یا قهوه ای روشن به کل پشت پلک هایتان بزنید و آن را کاملا محو کنید به طوری که فقط یک تن رنگی کمرنگ پشت پلک هایتان باقی بماند. می توانید کمی از هایلایتر به گوشه داخلی چشم ها بزنید.

♦ یک خط چشم بسیار باریک پشت پلک هایتان بکشید. اما اگر دنبال یک نگاه کاملا طبیعی هستید با مداد مشکی فقط کمی بیخ مژه های پلک بالا را سیاه کنید.

♦ حالا نوبت ریمل زدن است. یک بار ریمل بزنید و بعد از اینکه خشک شد، با شانه کوچک مخصوص مژه، مژه ها را کاملا شانه کنید. اینکار باعث می شود جرم ریمل از روی مژه بلند شود و فقط رنگ و سیاهی آن باقی بماند، طوریکه همه فکر کننده مژه های خودتان اینقدر زیبا و مشکی است.

آرایش لایت

 

آرایش لب ها

♦ در انتها برای تکمیل کردن آرایشتان از یک رژلب رنگ نود، صورتی کمرنگ و یا برق لب استفاده کنید.

آرایش لایت

 

بیشتر بخوانید:

آموزش تصویری آرایش لایت و ساده ویژه عید ۹۸

مدل های جذاب آرایش لایت و دخترانه برای مهمانی ها

آموزش آرایش چشم و سایه زدن حرفه ای چشم ها

آموزش قدم به قدم آرایش صورت طبیعی و دخترانه + تصاویر

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید