آرایش متناسب با لباس قرمز برای جذابیت بیشتر

7526
آرایش مناسب لباس قرمز

پوشیدن لباس مجلسی قرمز یا پیراهن کوتاه قرمز بدون شک یکی از اولین گزینه های خانم ها برای پوشیدن در مراسم های مختلف از عروسی گرفته تا یک شام دو نفره می باشد. اما اگر آرایش صورت و موهایتان به درستی انجام نشود ظاهر زشتی به شما می دهد. در این مطلب با ما همراه باشید تا با نکات آرایشی لازم برای ست کردن با لباس قرمز آشنا شوید.

 

پوست صورت درخشان

اگر به آرایش صورت سلبریتی‌ها با لباس قرمز دقت کرده باشید، حتما متوجه درخشش طبیعی پوستشان شده‌اید. کار آرایش صورت را با یک زیرسازی عالی با پرایمر و کانسیلر آغاز کنید و در ادامه پوست صورتتان را با پودر براق کننده درخشان کنید. 

همچنین می‌توانید به جای کرم پودر، از یک مرطوب کننده رنگی هم استفاده کنید و برای گونه‌ها، رژگونه درخشنده در نظر بگیرید. پودر برنزر هم برای گونه‌ها می‌تواند مناسب باشد البته اگر آن را روی استخوان گونه (و نه زیر آن) بزنید.

 


بیشتر بخوانید: کانسیلر چیست؟ نحوه استفاده از کانسیلر متناسب با فرم صورت


 آرایش لب های مناسب لباس قرمز

رژلب قرمز یک انتخاب همیشگی با لباس قرمز رنگ است، اما باید این نکات را بدانید تا نتیجه خوبی بگیرید. اول باید بدانید که با این سبک، یک خط چشم پهن و بولد مایع بسیار عالی خواهد بود ولی برای سایه چشم، رنگ درخشان و روشن را به جای تیره و دودی انتخاب کنید (برای آرایش صورت در روز، سایه چشم استفاده نکنید).

اما رژلب قرمزی که استفاده می‌کنید، باید دقیقا همرنگ با لباس قرمز رنگتان باشد تا نتیجه آرایشتان را خراب نکند. هر رنگ مشابه دیگر با تناژ گرم و متفاوت دیگری می‌تواند لباس قرمز رنگ شما را سبک و مسخره جلوه دهد، پس مراقب باشید. 

آرایش صورت با لباس قرمز

 

اگر دوست ندارید که از رژلب قرمز استفاده کنید، می‌توانید نقطه توجه را از لب‌ها به سمت چشم‌ها تغییر دهید و با یک آرایش چشم اسموکی ، استایل زیبایی را با لباس قرمز خود ایجاد کنید.

 

آرایش مناسب با لباس قرمز

آرایش چشم اسموکی با لباس قرمز

بسیاری از افراد فکر می کنند آرایش چشم اسموکی به لباس قرمز نمی آید؛ اما اگر در این آرایش دقت کافی را به خرج دهید، می تواند به همراه یک لباس قرمز برای مهمانی های شب بسیار زیبا شود. باید دقت داشته باشید که با این آرایش، دیگر چشم هایتان مرکز توجه هستند؛ بنابراین بقیه آرایش صورت تان باید ملایم باشد. یک لایه خیلی نازک از بی بی کرم به پوست تان بزنید (به جای آن می توانید از یک مرطوب کننده برنز نیز استفاده کنید). روی برجستگی گونه از رژ گونه ای به رنگ هلویی-صورتی استفاده کنید. 

برای آرایش چشم ها ابتدا روی پلک هایتان کانسیلر بزنید تا ماندگاری سایه را افزایش دهد. سپس دور چشمان تان را با مداد، یک خط تیره ضخیم بکشید. برای آشنایی با مراحل آرایش چشم اسموکی، اینجا کلیک کنید.

سپس از ریمل برای حجم دادن به مژه هایتان استفاده کنید و یک خط چشم دنباله دار بکشید.

برای آرایش لب ها نیز، رژ لب رنگ نود و یا برق لب کفایت می کند که فقط آرایش صورت را تکمیل و زیباتر کند. 

آرایش چشم اسموکی

 


بیشتر بخوانید: چگونه رژ لب تیره بزنیم؟


آرایش موها

موهای خود را ساده آرایش کنید. سعی نکنید که موهای خود را فر کرده و یا شینیون های آنچنانی داشته باشید؛ بلکه موهای کمی حالت دار، (درست مثل عکس ریحانا که اینجا مشاهده می کنید) که روی شانه هایتان بریزد بدون اینکه تمرکز را از آرایش تان منحرف کند به چهره تان چارچوب خاصی می بخشد. 

 

ریحانا

پوست

یک لباس قرمز می تواند خیلی راحت لکه ها و مشکلات پوستی شما را بیشتر جلوه دهد؛ پس سعی کنید از کرم پودرهای باکیفیت استفاده کنید تا مشکلات پوستی خود را بپوشانید. اگر هم پوست صافی دارید، جای نگرانی ندارید و تنها به یک مرطوب کننده نیاز خواهید داشت.

 

آرایش ناخن ها

با لباس قرمز ، علاوه بر آرایش صورت باید به رنگ ناخن‌ها هم دقت کنید. از ست کردن آن‌ها با رنگ لباس خودداری کنید و فقط یک فرنچ مانیکور ساده را انتخاب نمایید و اگر می‌خواهید که از لاک ناخن استفاده کنید، رنگ نود بهترین تکمیل کننده آرایش صورت با لباس قرمز است. 

لاک ناخن رنگ نود

نکته آخر

همانطور که گفتیم قانون اول پوشیدن لباس های رنگی به خصوص لباس قرمز، اجتناب از آرایش غلیظ است. بنابراین اگر از رنگ های خیلی جیغ استفاده کنید، جلف به نظر خواهید رسید. از طرف دیگر اگر هیچ آرایشی نداشته باشید هم ممکن است صورت تان رنگ پریده به نظر برسد. پس برای داشتن یک آرایش کلاسیک و شیک، یا چشم هایتان را برجسته کنید یا لب هایتان را .  یکی از این دو را انتخاب کنید و روی آرایش آن تمرکز کنید و دیگری را ساده و بدون زرق و برق درست کنید. 

برگرفته از  rimoj.com , zibamoon.com

 

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید