آرایش مناسب برای موهای مشکی 

2352
موهای مشکی

مو های تیره بسیار جذاب می باشند خصوصا اگر این تیرگی رنگ مشکی با تناژ مختلف نقره ای، آبی و… باشد، اما همه چیز به همین جذابیت ها ختم نمی شود، این مو ها کمی پر دردسر هم هستند، لازم است هارمونی و ترکیب مناسب بین آرایش صورت و رنگ مو را رعایت کنید، خصوصا کافیست که کمی رنگ پوست روشنی هم داشته باشید تا بیشتر این عدم هارمونی به چشم آید، در این مقاله قصد داریم آرایش مناسب مو های تیره را به شما بگوییم، آرایشی که با استفاده از آن قطعا جذاب تر از قبل خواهید شد.

سایه های مناسب برای آرایش چشم

بهترین رنگ برای سایه ی چشم شما رنگ های تیره تر و خنثی است، اگر چشم های مشکی دارید آرایش دودی بهترین و زیباترین آرایش برای صورت شماست و اگر چشم قهوه ای دارید سایه های قهوه ای در تناژ مختلف بسیار زیبا و جذاب هستند. آن ها را امتحان کنید.

به طور کلی، شما می توانید بولدترین و غلیظ ترین آرایش چشم  را با این رنگ مو امتحان کنید.

آرایش موهای مشکی

رژ لب مناسب مو های تیره

خانم‌هایی که مو‌های مشکی و پوست سفیدی دارند قطعا از یک تضاد خدا دادی بی نظیری برخوردار هستند؛ بهترین رژلب برای آن‌ها در مجالس رژلب قرمز است که با رنگ پوست و موی آن‌ها به خوبی ست میشود. همچنین رنگ های دیگری مانند صورتی، نارنجی روشن، بنفش یاسی، قرمز روشن و.. میتوانید چند برابر بدرخشید و جذاب شوید.این رنگ ها بهترین هارمونی را میان پوست و مو و آرایش شما بوجود می آورد.

 


بیشتر بخوانید: رژ لب قرمز مناسب پوستتان را انتخاب کنید


زیرسازی آرایش

اگر در زیرسازی آرایش معتقدید که هرچه بیشتر از کرم و پنکیک و… استفاده کنید زیباتر می شوید؛ سخت در اشتباهید، در واقع اگر پوست شما نقص زیادی ندارد دلیلی برای استفاده از لایه های مکرر لوازم آرایشی باقی نمی ماند، همچنین ممکن است زیرسازی زیاد پوست شما را بی رنگ و بیمار جلوه دهد پس تعادل را رعایت کنید.

رژگونه مناسب

یکی از روش های مناسب برای داشتن یک صورت زیبا و متناسب انتخاب رژ گونه ی مناسب است، رژگونه پوست شما را از رنگ پریدگی نجات می دهد و جذاب ترتان می کند؛ اگر موهای تیره ای دارید، بهتر است از رژگونه های صورتی و یا مرجانی استفاده کرده و به جذابیت و درخشش چهره خود تا جای ممکن بیفزایید.


بیشتر بخوانید: روش استفاده از هایلایتر صورت از زبان حرفه ای ها


لولایت و هایلایت موهای مشکی

برای زیباتر شدن مو هایتان میتوانید چند رگه رنگ زیبا به آن اضافه کنید، هایلایت و لولایت ظاهر موهای شما را درخشان و زیبا می کند لازم نیست از رنگ های متضاد استفاده کنید، چند رگه رنگ قهوه ای چند درجه روشن تر از موهایتان زیباییتان را تکمیل می کند.

 

منبع:مجله روبان

 

فروشگاه bestwiki.ir
فروشگاه bestwiki

دیدگاهتان را بنوسید

Please enter your comment!
Please enter your name here