آموزش آرایش صورت به شیوه ادل خواننده معروف

1505
عکس خواننده ادل

اگر چه طرفداران ادل او را به خاطر صدای منحصر به فردش دوست دارند اما خط چشم او نیز هواداران زیادی دارد. در این مطلب به شما آموزش می دهیم که چگونه مانند ادل آرایش کنید.

بیشتر زیبایی های ادل از پوست او ناشی می شود. اگه فقط روی آرایش چشم و لب او تمرکز کنیم، کار آسون تر میشه ولی پوست صورت او درخشندگی خاصی داره که بیشتر از آرایش ادل جلب توجه می کنه. برای به دست آوردن این حالت ، باید مراقبت پوستی روزانه و خوبی داشته باشید. مرحله بعدی انتخاب یک کرم پودر مناسب است ، بهتره از کرم پودرهایی با فرمول های نوع مات دور بمانید.

آرایش چشم

آرایش تون رو باید با یه سایه ی مات چشم شروع کنین . سایه ی تیره ای که باید گوشه ی بیرونی چشم شما رو کاملا بپوشونه . حالا با همون سایه سراسر پلک پایین تون رو هم تیره کنین .

قدم بعدی استفاده از سایه ی براق هست . سایه ی  براق بالای پلک می تونه نگاه شما رو خیلی نافذ کنه . حالا پلک بالاتون رو باید از وسط نصف کنین . برای این کار کافیه با یه سایه ی تیره مثل دودی یا بنفش کاملا تیره یه قوس وسط پلک تون ایجاد کنین تا پلک تون از بالا به پایین نصف بشه  . از گوشه ی بیرونی تا نیمه ی پلک تون بیاین داخل و حسابی تره اش کنین . حالا که پلک تون نصف شده یک تو رفتگی و چین عمیقی جالبی بالای پلک ایجاد می کنه که باعث جذاب تر شدن چشماتون می شه  .

 

استفاده از کرم پودر

بعد از تمام شدن آرایش چشم همراه با همه ریزه کاری و تمیزکاری ها، نوبت به کرم زدن میرسه؛ کرمی که انتخاب می کنین باید بافت ابریشمی داشته باشه و به چهره تون گرمی خاصی بده . ادل همیشه از کرم های ابریشمی استفاده می کنه .

کرم مورد نظرتون رو حتما با استفاده از بیوتی بلندر روی پوست صورت تون پخش کنین تا همه ی سطح صورت تون به شکل کامل پوشیده بشه . البته اگه پوست تون خشک هست حتما قبلش از مرطوب کننده ی مخصوص پوست استفاده کنین . حتما هم قبل از کرم زدن و آرایش پوست صورت تون رو برای آرایش آماده کنین تا آرایشی که انجام می دین خیلی خوب روی پوست صورت شما بخوابه .

ادل

 

کانتورینگ صورت

حالا نوبت به کانتورینگ صورت می رسه . تیغه های بینی ، زیر لب ، بالای پیشانی و زیر گونه تون رو با کرم پودر تیره هایلایت کنین و روی تیغه ی بینی ، چونه ، پیشونی و بالای گونه تون رو با رنگ روشن براق بپوشونین تا به صورت تون حجم بده . این کار باعث می شه صورت شما بدون نقص و پرفکت به نظر برسه .

 

آرایش ابرو

ابروهاتون باید کشیده و هشتی با تاج گرد باشه . اگه بتونین ابروهاتون رو به این شکل سایه بزنین بیشترین شباهت رو به ادل پیدا می کنین . دور تا دور ابرو تون رو قاب کشیدن و بهش یه قوس قشنگ بدین . برای این که مدل ابروهاتون همون چیزی بشه که دوست دارین سعی کنین با برس یا ریمل ابرو بهش حالت بدین . تو این کار زیاده روی نکنین تا غیر طبیعی به نظر برسین . کافیه با موچین کمی ابروهاتون رو نازک کنین و بعد مشغول قوس دادن بشین .

 

مدل خط چشم

حالا نوبت به خط چشم رویایی می رسه . برای این کار حتما باید از خط چشم قلمویی کمی پهن استفاده کنین . کشیدن خط چشم رو از بیرون چشم تون شروع کنین و تا انتها ادامه بدین . بهترین خط چشم خط چشم هایی هست که به شکل فشرده تو بازار پیدا می شه و باید با قلموی خیس اون ها رو استفاده کرد . آرایشگر ادل همیشه از این نوع خط چشم برای این خواننده ی معروف استفاده می کنه .

ریمل

ریمل زدن شما در این مرحله باید طوری باشه که مژه های پایین و بالا کاملا پر از ریمل بشن اما حتما حواستون باشه که مژه هاتون از هم جدا باشه . مژه های بهم چسبیده و پرپشت اصلا شما رو شبیه ادل نخواهد کرد . ترفند ادل برای داشتن چشم های درشت و مژه های بلند استفاده از مژه ی مصنوعی برای یک سوم بیرونی چشمش هست .

مژه مصنوعی

برای این کار کافیه مژه ی مصنوعی مورد نظرتون رو نصف کنین و اون رو به یک سوم بیرونی چشم تون بچسبونین . فوت کوزه گری این کار اینه که مژه رو از زیر پلک بچسبونین و خوب به سمت بالا محکمش کنین تا کاملا طبیعی به نظر برسه.

ادل

ادل

ادل

ادل

ادل

 

آرایش لب

رژ لب هایی که ادل توی آرایش استفاده می کنه خیلی تند و مات نیست و بیشتر سمت استفاده از رژ لب های براق می ره . این کارش دلیل هم داره چون چشماش خیلی تیره اس و جلب توجه می کنه دیگه نمی خواد لب هاش رو کانون توجه قرار بده و این حرفه ای ترین کاری هست که شما می تونین توی آرایش تون انجام بدین . اون اهل درست کردن لب های به شیوه های عجیب و غریب نیست و بدون این که کار خاصی انجام بده یه رژ روی لب هاش می زنه و روی صحنه حاضر می شه  .

khanoumi.com

 

منبع: برترینها

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید