آموزش آرایش چشم روباهی (fox eye)، ترند آرایشی 2020 + فیلم

2955
آرایش چشم روباهی

آرایش چشم روباهی یا fox eye یکی از ترندهای آرایشی پرطرفدار سال ۲۰۲۰ هست که سوپر مدل هایی مانند کندال جنر (Kendall Jenner) و بلا حدید (Bella Hadid) این سبک از آرایش را بسیار بیشتر از سایرین به کار برده و معرفی کردند.

در این سبک از آرایش، چشم ها حالت کشیده و زاویه دار پیدا میکنند به صورتی که انتهای چشم به سمت بالا کشیده می شود و باعث افزایش جذابیت چشم ها می شود. اگر شما هم علاقه دارید که چشم هایتان را به این سبک آرایش کنید حتما این آموزش را تا انتها ببینید. 

آرایش چشم روباهی

چگونه آرایش چشم روباهی داشته باشیم؟

آرایش چشم روباهی شبیه کشیدن خط چشم دنباله دار کلاسیک است. این آرایش، قسمت بیرونی چشم را کشیده تر و بلندتر نشان می دهد و همچنن با کشیدن خط زاویه دار در قسمت داخلی چشم، ظاهری دراماتیک برای چشم ها ایجاد می کند.

برای کشیدن خط چشم روباهی بهتر است که از خط چشم مایع با براش نازک و ظریف و یا سایه چشم مشکی یا قهوه ای استفاده کنید.

برای شروع بهتر است مانند فیلم زیر، کشیدن خط چشم را از گوشه داخلی چشم شروع کنید. ابتدا با خط چشم مشکی و باریک، گوشه داخلی چشم رو به شکل زاویه دار بکشید. در مرحله بعدی، یک خط باریک، بلند و به سمت بالا در گوشه خارجی چشم بکشید و این را تا نزدیکی یک سوم داخلی پلک ادامه دهید.

نکته اصلی این مدل آرایش چشم، زاویه دار کردن گوشه داخلی و گوشه خارجی چشم است تا حالت کشیده و بلندی برای چشم ها ایجاد کند و حالتی شبیه چشم های روباه ایجاد کند.

آرایش چشم روباهی با استفاده از سایه چشم

برای داشتن یک آرایش چشم روباهی ملایم و اسموکی می توانید از پودرهای مشکی یا سایه چشم استفاده کنید.

مانند فیلم زیر ابتدا سایه را بر روی بالای چین پلک (قسمتی که بعد از باز کردن چشم یک چین یا خط ایجاد میشود) بزنید تا عمق یا سایه ملایمی در بالای چشم ها ایجاد شود. سپس مقداری از سایه چشم دارای رنگ روشن را به قسمت داخلی چشم ها بزنید تا چشم ها باز تر و درشت تر به نظر برسند.

در مرحله بعدی با استفاده از یک سایه چشم تیره تر و یک برس سر صاف و مسطح، حالت دنباله دار و کشیده ای را برای قسمت بیرونی و داخلی چشم بکشید تا حالت چشم روباهی جذابی ایجاد شود.

البته شما می توانید این کار را با مداد چشم هم انجام دهید که بسیار آسان تر است.

مژه های مناسب برای آرایش چشم روباهی

استفاده از مژه مصنوعی از موثرترین کارها برای افزایش زیبایی آرایش چشم است و این امر در آرایش چشم روباهی تاثیر زیادی دارد. در این آرایش به دلیل اینکه بر گوشه خارجی چشم تاثیر زیادی دارد بهتر است که مژه مصنوعی را بر روی یک سوم انتهایی چشم بچسبانید و یا از مژه هایی که قسمت انتهایی بلندی دارد دارد استفاده کنید. (آموزش تصویری چسباندن مژه مصنوعی)

 

مدل های زیبای آرایش چشم روباهی fox eye

آرایش چشم روباهی آرایش چشم روباهی آرایش چشم روباهی آرایش چشم روباهی آرایش چشم روباهی آرایش چشم روباهی

بیشتر بخوانید:

آموزش آرایش چشم اسموکی جذاب و میکاپ صورت + فیلم

آموزش آرایش چشم اسموکی و طلایی جذاب + فیلم

نحوه صحیح آرایش چشم بر اساس فرم و حالت چشم ها

 

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید