آموزش تصویری بستن موهای فر به روش های مختلف

6824
مدل موهای فر

موهای فر از زیباترین مدل های طبیعی و خدادادی برای موهاست اما آرایش این نوع موها زحمت خاص خودش را دارد. شاید فکر کنید که برای آرایش این مدل موها فقط می توانید موهایتان را صاف یا کوتاه کنید. اما در این مطلب روش هایی برای آرایش هر چه زیباتر این نوع موها به شما آموزش می دهیم تا بیش از پیش موهایتان را دوست داشته باشید.

مدل بستن موی فر

 

مدل گوجه‌ای بالای سر

مو‌های خود را شبیه به مدل دم اسبی جمع کنید و با کش ببندید. حال آن‌ها را به دو قسمت تقسیم کنید و یکی را دور کش بگردانید و با سنجاق محکم کنید. قسمت دوم را دور قسمت اول بپیچانید و این را نیز با سنجاق محکم کنید. سپس با استفاده از انگشتان خود، به موهایتان حالتی شبیه به تصویر زیر بدهید.

بستن موهای فر

مدل گوجه‌ای با بافت

برای خاص تر کردن مدل موهای گوجه ای، ابتدا بخش کوچکی از مو را جدا کنید و با باقی موهایتان، مانند روش بالا، یک گوجه روی سرتان درست کنید. سپس قسمت باقی مانده از موهایتان را ببافید و آن را دورتادور گوجه بپیچانید و با سنجاق روی سرتان محکم کنید.

بستن موهای فر

مدل بستن موی فر به شکل هدبند بافت

 

بیشتر بخوانید: آموزش قدم به قدم بافت مو تاجی همانند شاهزاده ها

بستن موهای فر

مدل بافت هلندی

بافت ساده یا بافت هلندی می تواند روی موی فر جلوه زیبایی داشته و آن را طبیعی و حالت دار نشان دهد.

بیشتر بخوانید: آموزش مرحله به مرحله بافت مو هلندی + تصاویر

بافت مو

بافت موهای فر

 

مدل دم اسبی ساده

مدل دم اسبی یکی از گزینه های خوب و ساده برای بستن موهای فر است. برای بستن موها به شکل دم اسبی با استفاده از یک برس، همه‌ی مو‌ها را پشت سر خود جمع کنید و سپس با یک کش، مو‌ها را در پس سر ببندید. می‌توانید قسمت‌های جلویی مو را با استفاده از محصولات مخصوص، در جای خود صاف و ثابت نگاه دارید.

بستن موهای فر

در ادامه می‌توانید مدل‌های بیشتری را ببینید:

مدل موهای فر

مدل بافت بغل سر برای موهای فر

مدل موهای فر

مدل موهای فر

آموزش آرایش موهای فر

مدل موهای فر

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید