آموزش حرفه ای طراحی و قرینه سازی ابرو + فیلم

2684

فرم ابرو تاثیر زیادی در زیبایی ابروها و صورت داشته و در حالت دادن به چشم‌ها نیز نقش به سزایی دارد. باید توجه داشته باشید که با توجه به فرم صورت خود ابروهایتان را قرینه سازی کنید تا زیبایی آن دو چندان شود. با توجه به توضیحات ذیل و مشاهده فیلم راهنما، حتی اگر مبتدی هم باشید می توانید در خانه حالت ابروهایتان را اصلاح و خوش حالت کنید.

 

فیلم آموزش طراحی و قرینه سازی ابرو

 

 

راهنمای قرینه سازی و حالت دادن به ابروها

شما می توانید علاوه بر نخ، از مداد، خط کش یا هر وسیله دیگری که با آن تسلط بیشتری دارید برای علامت گذاری و مشخص کردن نقاط صحیح ابرو استفاده کنید.

۱- در ابتدای کار باید نقطه وسط پیشانی و بین دو ابرو را مشخص کنید.

۲- سپس نخ را کنار پره بینی قرار دهید طوری که به صورت عمود از گوشه داخلی چشم بگذرد و نقطه تلاقی ابرو با نخ، نقطه‌ای است که ابرو از اون قسمت شروع می‌شود.

۳- برای کشیدن قسمت دنباله ابرو، نخ را کنار پره بینی قرار داده به طوری که نخ از گوشه خارجی چشم بگذرد. نقطه تلاقی نخ، با دم ابرو نقطه‌ای است که انتهای ابرو را مشخص می‌کند. این نقطه متعادل‌ترین اندازه دم ابرو است.

۴- برای تعیین محل قوس ابرو که دو سوم زیبایی ابرو به حالت آن بستگی دارد، در حالی که فرد به روبرو نگاه می کند نخ را از سمت پره بینی به سمت عنبیه چشم قرار داده و نقطه‌ای که ابرو را قطع می‌کند مکان صحیح قوس دادن ابرو می‌شود.

آموزش طراحی ابرو

بیشتر بخوانید:

آموزش حرفه ای طراحی ابرو با مداد و سایه

راهنمای فرم دادن به ابروها و آرایش حرفه ای ابرو

فیبروز ابرو چیست و چگونه انجام می شود؟

آشنایی با محصولات آرایش ابروها

 

1 نظر

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید