آموزش لیفت صورت با آرایش + فیلم

1044

حتما واژه لیفت صورت یا لیفت صورت با آرایش را شنیده اید. همان طور که می دانید با افزایش سن عضلات صورت و پوست صورت به سمت پایین کشیده می شوند و اصطلاحا افتاده می شود. به دلیل اهمیتی که این موضوع برای بسیاری از افراد دارد روش های زیادی برای جوانسازی و لیفت صورت به وجود آمده است از روش های جراحی و کلینیکی گرفته تا ماسک ها و درمان های خانگی.

خبر خوب این که شما با استفاده از محصولات آرایشی که در خانه دارید می توانید صورت تان را لیفت کنید و نیازی به خرید محصولات گران قیمت و یا انجام اعمال جراحی سخت نیست. فقط با چند قلم ابزار آرایشی مانند کانتور، کانسیلر، ژل ابرو و… و رعایت چند نکته ساده می توانید صورت تان را به سمت لیفت کنید. در ادامه با آموزش لیفت صورت با آرایش به همراه کلیپ آموزشی با ما همراه باشید.

آموزش لیفت صورت با آرایش

برای لیفت صورت به سمت بالا اولین قدم این است که با استفاده از کانتور زیر گونه ها یک خط بکشید. البته که مهم است که این خط در کدام قسمت گونه کشیده می شود. برای کانتور گونه، قلم را از بالای گوش به پایین بکشید.

سپس با یک براش یا اسفنج خطوط کانتور را به سمت بالا بکشید و کمی محو کنید. با این روش سایه کانتور رو به بالا ایجاد می شود و پوست شما را به سمت بالا کشیده نشان می دهد.

لیفت صورت با آرایش

 

روش رژگونه زدن برای لیفت صورت و گونه

استفاده از رژگونه در جای درست روی صورت می تواند نتیجه نهایی میکاپ شما را به صورت چشمگیری متفاوت کند. اگر رژگونه را خیلی پایین بزنید چهره تان افتاده تر به نظر می رسد. مانند تصویر بالا رژگونه را تنها روی سیب گونه ها بزنید و کمی محو کنید.

 

استفاده از کانسیلر برای لیفت چشم ها و از بین بردن تیرگی زیر چشم

از آنجایی که تیرگی زیر چشم ها باعث می شود چهره تان خسته و گرفته به نظر برسد پیشنهاد می کنیم برای روشن تر شدن زیر چشم ها از کانسیلر استفاده کنید اما برای استفاده از کانسیلر نکاتی را باید رعایت کنید تا چشم ها و صورت تان کشیده تر نشان داده شود.

برای لیفت صورت با آرایش و لیفت چشم ها اولین قدم این است که رنگ کانسیلر را به درستی انتخاب کنید. بهتر است از کانسیلری استفاده کنید که یک الی دو درجه روشن تر از پوست تان است.

روش صحیح استفاده از کانسیلر برای لیفت صورت با آرایش، به این صورت است که همانند کلیپ فقط نقاط ابتدا و انتهای چشم را با کانسیلر بپوشانید و آن را به سمت بالا محو کنید.

 

فیلم آموزش لیفت صورت با آرایش

 

( لیفت صورت و گونه با میکاپ)

آرایش چشم و آرایش ابروها برای لیفت صورت با آرایش

فرم ابروها تاثیر زیادی در لیفت صورت و کشیده به نظر رسیدن صورت دارد. برای آرایش ابروها با استفاده از ریمل ابرو یا ژل ابرو، ابروها را به سمت بالا شانه بزنید و لیفت کنید.

برای این که چشم ها حالت کشیده و رو به بالا پیدا کند توصیه می کنیم خط چشم را دنباله دار بکشید و دنباله آن را به سمت بالا ببرید. برای سایه چشم هم می توانید برای گوشه داخلی چشم ها از سایه روشن و برای گوشه خارجی چشم ها از سایه تیره استفاده کنید و امتداد آن را به سمت بالا محو نمایید. خط چشم روباهی که این روزها ترند شده انتخاب مناسبی برای شماست.

برای ریمل زدن هم باید با استفاده از برس ریمل، قسمت خارجی مژه ها را به سمت بالا حالت دهید.

لیفت صورت با آرایش

 

بیشتر بخوانید:

لیفتینگ صورت با دو روش جراحی و بدون جراحی

یک ماسک خانگی عالی برای لیفتینگ پوست صورت

زیبایی صورت؛ برای زیباتر شدن به این نکات توجه کنید

لیفت ابرو در خانه با صابون ابرو

پلاژن تراپی چیست؟ جوانسازی و لیفتینگ پوست با دستگاه پلاژن

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید