آموزش مرحله به مرحله چسباندن مژه مصنوعی دانه ای با تصاویر

20511
مژه مصنوعی

یکی از راهکارها برای پرتر نشان دادن مژه‌ها به صورت موقتی استفاده از مژه مصنوعی است. مژه های مصنوعی در انواع مختلف موجود است که مژه مصنوعی دانه ای یا تکی خیلی طبیعی به نظر می‌رسد و دارای سایزهای مختلف می‌باشد. برای چشم‌های ریز از سایز کوچک‌تر و برای چشم‌های معمولی از سایز بلند استفاده کنید.

مژه های مصنوعی در سه اندازه کوتاه،‌ متوسط و بلند وجود دارند. با توجه به اندازه مژه ها و چشم های خودتان و حالت آنها می توانید از هر کدام از این مژه های مصنوعی استفاده کنید.

داخل بعضی از بسته های مژه مصنوعی هر سه مدل مژه (کوتاه، متوسط و بلند) وجود دارد و بعضی از بسته ها حاوی فقط یک نوع مژه (به عنوان مثال متوسط) هستند.

آموزش چسباندن مژه مصنوعی دانه ای

اگر می خواهید برای مجلس یا مهمانی عروسی آماده شوید، قبل از این که مژه های مصنوعی را بچسبانید آرایش چشم هایتان را انجام دهید و خط چشم بکشید.

برای این که مژه های مصنوعی  با مژه های خودتان ترکیب شود ابتدا مژه های طبیعی خود را با فرمژه حالت دهید تا یکدست به نظر برسد.

قبل از چسباندن مژه های مصنوعی به مژه های خودتان ریمل بزنید. این کار باعث می شود مژه های شما بعد از ترکیب شدن با مژه مصنوعی پرپشت تر دیده شود.

برای شروع کار، ابتدا روی یک سطح صاف، مقدار کمی چسب مژه بریزید.

چسباندن مژه مصنوعی دانه ای

 

بیشتر بخوانید: آموزش تصویری چسباندن مژه مصنوعی

چند عدد از مژه ها را از بسته خارج کنید و پشت دست تان بچسبانید.

مانند تصویر بالا، مژه مصنوعی های دانه ای یا تکی را با استفاده از موچین بردارید، انتهای مژه مصنوعی که حالت گره دار است را به چسب آغشته کنید و با دقت بر روی مژه های طبیعی خودتان بچسبانید. با دست حالت مژه مصنوعی را مطابق مژه های خود تنظیم کنید.

چسباندن مژه مصنوعی دانه ای

چسباندن مژه مصنوعی دانه ای

 

اگر مبتدی هستید توصیه می کنیم کار چسباندن مژه ها را از وسط پلک شروع کنید و کم کم به طرف گوشه خارجی چشم بروید. هر چه که به طرف گوشه خارجی چشم می روید مقدار بسیار کم به مژه ها به سمت بیرون حالت دهید.

سپس از مرکز چشم به سمت گوشه داخلی چشم مژه های مصنوعی را بچسبانید.

 

چسباندن مژه مصنوعی دانه ای

چسباندن مژه مصنوعی دانه ای

 

تعداد مژه های مصنوعی بستگی به حالت و اندازه چشم های شما دارد. این کار را تا جایی که احساس می کنید حالت چشم هایتان زیبا شده ادامه دهید سپس به سراغ چشم دیگر بروید و به ترتیب بالا مژه های مصنوعی دانه ای را بر روی مژه های خود بچسبانید. اگر مبتدی هستید برای این که در نهایت هر دو چشم شبیه هم شوند تعداد مژه های مصنوعی که استفاده کردید را بشمارید تا پرپشتی مژه ها در هر دو چشم یکسان باشد.

 

چسباندن مژه مصنوعی دانه ای

 

اگر چسب مژه به پشت پلک تان مالیده شد به آن دست نزنید تا خشک شود سپس با پشت موچین آن را از پشت پلک جدا کنید.

چسباندن مژه مصنوعی دانه ای

 

چسباندن مژه مصنوعی دانه‌ای با تصاویر

 

چسباندن مژه مصنوعی دانه ای

 

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید