آموزش میکاپ صورت دخترانه با خط چشم گربه ای + فیلم

1931

اگر از آن دسته از خانم هایی هستید که سبک آرایش خود را بر اساس فصل انتخاب می‌کنید باید بدانید این سبک از آرایش برای فصل پاییز بسیار مناسب است. استفاده از رنگ های مسی در سایه چشم و خط چشم گربه ای برای این فصل عالی است.

 

آموزش میکاپ صورت دخترانه با خط چشم گربه ای

برای داشتن یک میکاپ حرفه ای، قبل از هرکاری صورت خود را آبرسانی کنید. صورت تان را بشویید و روی آن مرطوب کننده یا آبرسان بزنید. سپس روی آن یک کرم پودر سبک بزنید و در مرحله بعد با کانسیلر لک های صورت را بپوشانید و تیرگی زیر چشم را پوشش دهید.

دقت داشته باشید که استفاده از مرطوب کننده علاوه بر نرم کردن پوست مانند یک کرم زیرسازی نیز عمل می‌کند. پس کافیست از مرطوب کننده برنزه و یا رنگی استفاده کرده و زیرسازی صورت خود را تنها با یک کرم انجام دهید.

در این مرحله صورت تان را کانتور کنید، رژگونه بزنید و روی گونه هایتان از هایلایتر استفاده کنید. (کانتورینگ چیست؟ آموزش تصویری کانتورینگ انواع صورت)

برای داشتن یک آرایش پاییزی، می توانید برای سایه زدن چشم ها از رنگ های آجری و مسی یا از رنگ هایی که با لباس و رنگ پوست تان ست می شود استفاده کنید.

خط چشم دنباله دار بکشید، سپس مانند مراحل فیلم، گوشه داخلی چشم ها را هم با خط چشم حالت دار کنید. سپس مژه مصنوعی بگذارید و آرایش تان را با زدن رژلب کامل کنید. (آموزش تصویری کشیدن خط چشم گربه ای یا دنباله دار)

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید