آموزش تصویری کشیدن خط چشم محو و طبیعی

14743
خط چشم محو

بسیاری از خانم ها دوست دارند که یک آرایش صورت بسیار ملایم و طبیعی داشته باشند و به طبیعی ترین حالت ممکن چهره خود را زیباتر کنند. خط چشم یکی از مهم ترین لوازم آرایشی است که همه خانم ها به استفاده از آن علاقه دارند اما بسیاری در کشیدن خط چشم مهارت ندارند و یا در بعضی محیط ها نمی خواهند که از خط چشم استفاده کنند. ترفندی که در این گونه موارد می توانید به کار ببرید استفاده از خط چشم محو است. در این مطلب با ما همراه باشید تا کشیدن یک خط چشم محو و طبیعی را به شما آموزش دهیم.

کشیدن خط چشم محو

همان طور که در بالا گفتیم یکی از راه های داشتن آرایش طبیعی، کشیدن خط چشم محو است. برای این کار می توانید به دو روش عمل کنید:

  • با مداد چشم یا هر خط چشمی که برایتان راحت تر است، یک خط نازک و چسبیده به مژه ها پشت پلکتان بکشید و با کمک براش زوایه دار کمی خط چشم را محو کنید تا به صورت خط مشخص نباشد. در انتها می توانید کمی سایه قهوه ای روی استخوان پلک بزنید و با خط چشم ترکیب کنید. (به تصاویر زیر توجه کنید)

برای این که آرایش هر دو چشم همسان باشد می توانید در گوشه خارجی چشم از چسب نواری استفاده کنید.

خط چشم

  • روش دوم به این صورت است که یک براش زاویه دار بردارید و کمی از خط چشم را روی آن بکشید سپس یک خط در نزدیک ترین حالت ممکن به خط مژه بکشید و خط طبیعی چشم را دنبال کنید. سعی کنید کاملا بین مژه ها را پر کنید. می بینید که یک خط باریک و محو شروع به فرم گرفتن می کند این کار را در طول پلک انجام دهید و به چشم هایتان حالت بدهید.

آرایش چشم

در انتها فرمژه بزنید و از ریمل حجم دهنده به مژه هایتان بزنید تا چشم هایتان درشت و جذاب به نظر برسند. برای ریمل زدن حرفه ای حتما ریمل را از ریشه به بالا بیاورید و با حرکات لرزشی ملایم این کار را انجام دهید.

نکته آرایشی: حتما بعد از زدن ریمل، اگر بعضی از قسمت های بین مژه ها سفید مانده بود می توانید مداد را بردارید و خیلی آرام سفیدی بین مژه ها را پر کنید.

فراموش نکنید که قبل از خواب آرایش چشم هایتان را پاک کنید تا دچار مشکلات وعفونت های چشمی نشوید.

آرایش چشم

خط چشم برای چشم های بادامی

آرایش چشم

بیشتر بخوانید:

آموزش کشیدن خط چشم زیبا و ساده + فیلم

آموزش کشیدن خط چشم طلایی جذاب و خاص

آموزش تصویری کشیدن خط چشم گربه ای یا دنباله دار

چند ترفند برای کشیدن خط چشم دنباله دار

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید