آموزش گام به گام کشیدن ابرو با مداد

9126
مداد کشیدن ابرو

شکل و ظاهر ابروها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد. بعضی از خانم ها به طور طبیعی یا به واسطه برخی از عوامل ابروهای تو خالی و اندکی دارند. در این مطلب به شما آموزش می دهیم چگونه با استفاده از مداد ابرو، ظاهر طبیعی و پرپشتی به ابروهایتان بدهید.  

آموزش پر کردن و کشیدن ابروها با مداد ابرو

 

♦ ابتدا با موچین مو‌های اضافی اطراف ابرو رو بردارید و در صورتی که مو‌های ابروهایتان بلند است کمی آن‌ها را قیچی کنید تا مرتب شود. تکنیکهای ظریف در قرینه سازی ابرو

♦ به وسیله یک اسپولی (براش ریمل تمیز) یا شانه ابرو، ابروهایتان را در جهت رشد و رو به بالا شانه کنید تا یک دست و مرتب شوند. در واقع این عمل باعث می‌شود که شما متوجه جا‌های خالی ابروی خود شوید. 

مداد ابرو

 

♦ یک مداد ابرو که بهتر است رنگ آن بسیار نزدیک به رنگ مو‌های ابرو باشد را انتخاب کنید. حتماً از یک مداد ابروی استاندارد و با کیفیت برای این کار استفاده کنید.

در حالت کلی بهتر است که رنگ ابرو و رنگ موها یک تا دو درجه تفاوت داشته باشند تا چهره تان زیباتر شود. 

♦ در این مرحله باید به وسیله مداد ابرو، جاهای خالی ابرو را پر کنید. برای پر کردن این نقاط بهتر است که خطوط ریز و ظریفی درست شبیه به تارهای موی ابرو در داخل ابروها بکشید. توجه کنید که این خطوط دقیقا در جهت رشد ابروها باشد و هرچه به انتهای ابرو نزدیک تر می شوید این خطوط باید کمرنگ تر کشیده شوند. دقت کنید که مداد را خیلی فشار ندهید چراکه خطوط پر رنگ باعث غیر طبیعی شده ابرو‌ها می‌شوند.

♦ برای محو کردن خط‌های کشیده شده در ابرو با یک قلم موی کوچک یا یک پد آرایشی اثر آن را کمتر کنید. 

♦ مجدداً مو‌های ابرو را شانه کرده تا متوجه نواقص کار شوید و در صورت وجود جا‌های خالی نسبت به رفع آن دوباره اقدام کنید.

♦ در ادامه می‌توانید با کشیدن یک ریمل ابرو شفاف یا ژل ابرو در ابروها، برای بهتر و مرتب‌تر نشان دادن ابرو‌ها و حفظ رنگ و حالت ابروها استفاده کنید. 

♦ در پایان نیز با زدن کمی کانسیلر به استخوان زیر ابرو مو‌های ریز احتمالی را که خطوط ابرو را نامنظم نشان می‌دهند را پنهان کنید و ابرویی جذاب و مرتب داشته باشید.

 

♦ البته در نظر داشته باشید که ابروها قرار نیست دقیقا یک شکل باشند و فقط باید به اندازه کافی شبیه به هم کشیده شده باشند. 

مداد کشیدن ابرو

روش استفاده از پودر یا سایه ابرو برای آرایش ابروها

اگر تمایل دارید که همه قسمت های ابرو پر شود و برجسته تر دیده شود می توانید از سایه ابرو یا پودر هم استفاده کنید. پودر یا سایه ابرو رو با استفاده از براش زاویه دار و به شکل خطوط ظریف و شبیه به تارهای مو، در داخل ابرو بکشید. بهتره که سایه ابرو را فقط به دو سوم پایانی ابروها بزنید و قسمت تاج ابرو که نزدیک بینی است تیره نشود. معرفی بهترین برندهای سایه ابرو

در انتها مانند روش بالا ابروها را به سمت بیرون شانه بزنید تا مداد ابرو و سایه ابرو کاملا ترکیب شوند و خطی بین آنها باقی نماند همچنین حالت و رنگ ابروها طبیعی شود. برای حفظ حالت و رنگ ابروها می توانید از ژل ابرو استفاده کنید. 

سایه ابرو

 

بیشتر بخوانید:

لاک ابرو چیست و روش استفاده از آن چگونه است؟

تقویت و پرپشت شدن مژه و ابرو با روغن هفت مغز

آموزش صحیح و تصویری رنگ کردن ابروها + نکات حرفه ای

ترفندهای ویژه برای آرایش ابروها

راهنمای فرم دادن به ابروها و آرایش حرفه ای ابرو

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید