آموزش قدم به قدم 4 مدل شینیون مو ساده و شیک

4967
آموزش شینیون مو

اکثر خانم ها تمایل دارند که برای رفتن به مهمانی ها موهایشان را شینیون کنند و اگر بخواهند بابت این کار به آرایشگاه مراجعه کنند باید هزینه زیادی پرداخت کنند. بهترین کار این است که خودتان چند مدل شینیون ساده را یاد بگیرید و برای جشن ها و مهمانی های ساده موهای خود یا اطرافیانتان را درست کنید.

آموزش زیر شامل چند شینیون ساده اما شیک است که برای مهمانی ها و دوره همی های خانم ها بسیار مناسب است.

 

آموزش شینیون

برای این مدل بهتر است ابتدا موهایتان را سشوار بکشید تا وز موهایتان گرفته شود. سپس قسمت های انتهایی موهایتان را فر کنید.

یک تکه از جلوی موهایتان را جدا کنید. باقی مانده موها را با کش محکم ببندید. مانند تصویر یک بخش از موها را دور موهای دم اسبی شده ببندید تا کش مشخص نباشد و مانند تصویر باقی مراحل را انجام دهید.


 

آموزش شینیون

ابتدا موهایتان را سشوار بکشید و با کش دم اسبی ببندید. یک تکه اسفنج به عنوان پروتز دور موهای دم اسبی شده بگذارید و با سنجاق محکم کنید. موها را با توجه به حجم آنها به دو یا سه دسته تقسیم کنید و هر قسمت را جداگانه ببافید.

مانند تصویر موهای بافته شده را با کشش دست، کمی شل کنید و به صورت نامنظم روی سرتان با سنجاق محکم کنید. دقت کنید که در انتها پروتز مشخص نباشد.

 


بیشتر بخوانید: آموزش ۶ مدل ساده و کاربردی بافت مو با تصاویر


 

آموزش شینیون

مانند تصویر شماره ۱ دو قسمت از موهایتان جدا کنید و با کش ببندید.

طبق تصویر دوم، قسمت جلویی موها را به دو قسمت تقسیم کنید و قسمت دوم را از داخل آن رد کنید و با یک قسمت از موها که از پشت جدا کرده اید با کش ببندید (تصویر ۳) و این حرکت را تا انتها ادامه دهید.

 


 

آموزش شینیون

این مدل در عین حال که زیباست بسیار راحت درست می شود. برای این شینیون باید موهایتان تقریبا بلند باشد و اگر حجم موهایتان بیشتر باشد نتیجه کار زیباتر خواهد بود.

قسمت انتهایی موها را فر کنید. همه موها را با یک دست جمع کنید و بپیچانید. در همان حالت پیچانده شده پشت سرتان جمع کنید و با سنجاق محکم کنید.

برای زیباتر شدن موهایتان، می توانید به جای پیچاندن موها، آنها را به حالت شل ببافید و پشت سرتان جمع کنید.

 

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید