آموزش 6 مدل ساده و کاربردی بافت مو با تصاویر

3998
بافت مو

بافت مو یکی از زیباترین و راحت ترین مدل ها برای تغییر استایل موهایتان است که می توان گفت مناسب برای هر مراسم و مکانی بوده و به سرعت و سادگی می تواند موهای شلخته و در هم را زیبا کرده و بسیار آراسته به تصویر بکشید. 

در این مطلب می خواهیم ۶ مدل بافت مو که بسیار آسان بوده و خیلی سریع شما را برای شرکت در مهمانی آماده می کند به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

آموزش بهترین مدل های بافت مو

 

اولین مدل بافتن مو به صورت شل، نامنظم و انداختن آن به یک طرف صورت است. برای این کار موها را خیلی شل مدل بافت ساده (سه تایی) یا تیغ ماهی ببافید و با کمک یک شانه تقسیم مو بعد از پایان بافت چند رشته نازک از موهایتان را به بیرون بکشید. 

بافت مو


بافت تلی بسیار راحت تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید. ابتدا موها به طرف صورت بیاورید  و آن را ببافید. انتهای آن را با یک کش چهل گیس یا هم رنگ مو هایتان ببندید. سپس از این طرف گوش به طرف دیگر ببرید و نوک موها را پشت گوش سنجاق بزنید. برای محکم شدن بافت می توانید از لا به لای آن سنجاق را رد کنید و به قسمت پشت سر سنجاق بزنید. 

بافت مو


بیشتر بخوانید: آموزش مرحله به مرحله ۸ مدل بافت مو دخترانه توسط خودتان


مدل موهای دم اسبی به شکل تیغ ماهی. برای این مدل ابتدا موها را در بالاترین قسمت سر با یک کش به صورت دم اسبی ببندید. سپس به شکل تیغ ماهی موهایتان را ببافید. به این صورت که موها را به دو دسته تقسیم کنید.  به ترتیب از خارجی ترین قسمت هر دسته یک رشته باریک بردارید و به دسته مقابلش اضافه کنید. این کار را تا پایین موها ادامه دهید. در نهایت یک بافت جذاب تیغ ماهی خواهید داشت. 

بافت مو


بافت موی فرانسوی، یکی از مدل هایی است که هم برای مدل موی روزانه و هم به عنوان یک شینیون ساده و راحت برای مهمانی ها می توانید از آن استفاده کنید. این مدل بسیار راحت است فقط به کمی تمرین احتیاج دارد.

از فرق سر با کمک یک شانه تقسیم مو یک مربع کوچک جدا کنید و آن را به سه قسمت نازک تبدیل کنید. مانند بافت سه تایی ساده ببافید و در هر مرحله یک لایه نازک از موهای زیر را به هر دسته اضافه کنید؛ همینطور که به پایین می رسید بافت ضخیم تر می شود. آن را تا جایی که دوست دارید ببافید و از قسمت پایین سر آن را به طرف دیگر سنجاق کنید. 

بافت مو
بافت مو فرانسوی بافت مو فرانسوی

بیشتر بخوانید: آموزش تصویری بافت مو فرانسوی


بافت مو شبیه هد بند، مانند همان مدل قبلی است با این تفاوت که یک لایه نازک به قطر حدوداً ۲ سانتی متر از موها را جدا می کنید و با بافت فرانسوی یا معمولی شروع به بافت می کنید و در هر مرحله یک لایه نازک از قسمت جلوی سر (رویش موها) به آن اضافه می کنید تا بالای گوش. سپس آن را پشت گوشت سنجاق بزنید و از قسمت پشت موهایتان به سمت جلو بیاورید و روی آن را بپوشانید. 

بافت مو


این مدل، همان مدل گوجه ای محبوب و آسان است. موها را در بالاترین قسمت سر به صورت دم اسبی ببندید و آن را به شکل بافت معمولی (ساده) ببافید. با دست لایه های بافت مو را از هم باز کنید تا کمی حجیم تر به نظر برسد. موی بافته شده را دور خودش به شکل گوجه جمع کنید و با کمک سنجاق همرنگ موهایتان آن را روی سرتان ثابت کنید. در آخر هم می توانید با ژل یا اسپری نگهدارنده، موها را به کمک یک شانه از پیشانی به سمت عقب بکشید تا  مرتب شود. 

بافت مو

برگرفته از منو دلیار manodeliar.com

بیشتر بخوانید:

مدل های زیبای بافت مو کف سر و کنار سر

آموزش قدم به قدم بافت مو گلدار

روش های ساده برای جمع کردن موهای بلند با بافت مو

آموزش تصویری بافت مو با روبان

آموزش تصویری بافت مو با روبان

آموزش مرحله به مرحله بافت مو هلندی + تصاویر

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید