آیا او قصد دارد با من ازدواج کند؟

850
متاسفانه اغلب مردان اصولا احساسات و تمایلات خود را به طور مستقیم بیان نمی‌کنند و در روابطشان خیلی رازآلود قدم برمی‌دارند. مثلا حتی اگر قصد ازدواج با شما را داشته باشند زمان طولانی باید منتظر بمانید تا نیتشان را به زبان بیاورند. اما همیشه نشانه‌های واضحی وجود دارد که به شما کمک می‌کند نیات آنان را از رفتارشان حدس بزنید. در این مقاله نشانه‌هایی را مرور خواهیم کرد که بیان می‌دارد مردی قصد ازدواج با شما را داشته و تمایل دارد با شما رابطه‌ای ویژه و جدی داشته باشد.

آیا او قصد دارد با من ازدواج کند؟

علائمی که نشان می‌دهد او قصد ازدواج با شما را دارد:

1- زمان زیادی را به شما اختصاص می‌دهد

وقتی مردی زمان زیادی را برای شما صرف می‌کند، این یکی از اولین علائمی است که وی می‌خواهد با شما ارتباط داشته باشد. هنگامی که او شما را دوست داشته باشد به‌طور منظم به محل کار شما می‌آید تا شما را فقط برای چند ثانیه ببیند. تشخیص این علائم برای شما راحت است. در واقع، زمان به عنوان یک سرمایه‌گذاری در رابطه با شما در نظر گرفته می‌شود زیرا وی فرصتی برای شناخت بیشتر شما خواهد داشت.

2- به آنچه علاقه دارید علاقمند می‌شود

علاقه یک مرد به علایق شما، علامت دیگری است که وی می‌خواهد با شما رابطه داشته باشد. مثلا با شما می‌ایستد و حرکات پرندگان را تماشا می‌کند یا با دوستان شما گپ می‌زند و یا به صورت گروهی با شما کار می‌کند. به علاوه وی تلاش می‌کند علایق خود را به شما نشان دهد و شما را در آنها شرکت دهد، مثل شرکت در برخی از بازی‌های ورزشی یا تماشای فیلم‌های وحشتناک. به عبارت دیگر اگر وی به اشتراک گذاشتن برخی از قسمت‌های زندگی، احساسات، کار و برنامه‌هایش را با شما آغاز کرد، وی قصد ازدواج با شما را داشته و واقعاً می‌خواهد با شما باشد.

3- به زن‌های دیگر اهمیت نمی‌دهد

نگاه کردن به زن‌های دیگر ممکن است عادت مردها باشد که فقط زمانی متوقف می‌شود که احساس کنند این کار دیگر لازم و ضروری نیست، مثل زمانی که شما را دارند. نگاه نکردن به زنان دیگر و اهمیت ندادن به آنها، یکی از علائم واضحی است که او قصد ازدواج با شما را دارد. او می‌داند شما دختری هستید که وی را به اندازه کافی شاد می‌کند بنابراین می‌خواهد زمان بیشتری را با شما صرف کند و حتی پایه‌ای را برای زندگی با شما بسازد.

4- حسادت می‌کند

وقتی مردی دوست داشتن شما را آغاز می‌کند، هیچ شکی نیست که نسبت به مردان دیگر در زندگی شما بدجنس و حسود می‌شود. حسادت تنها جنبه منفی ندارد، حسادت متوسط طبیعی است و همچنین یکی از علائمی است که او می‌خواهد با شما ارتباط داشته باشد. او می‌خواهد یک مرد منحصربه‌فرد در زندگی شما باشد. اما شما نباید حسادت مثبت را با مالکیت یا رفتار کنترل کننده اشتباه بگیرید. بنابراین اگر او از شما بخواهد روابط دیگر خود را قطع کنید یا هر حرکتی که می‌کنید را دنبال کند، یک پرچم جنگ با شما را برداشته است.

ازدواج

5- برای با شما بودن برنامه‌ریزی می‌کند

او ممکن است برای یک شام، دیدن فیلم یا انجام کار مهیجی مثل دوچرخه‌سواری با شما برنامه‌ریزی کند. هنگامی که مشاهده می‌کنید مردی برای تفکر در مورد چیزی که روز شما را روشن می‌سازد انرژی می‌گذارد و مثلا یک فهرستی عالی از آهنگ‌هایی که خودش تهیه کرده است را به شما می‌دهد، می‌توانید مطمئن شوید که واقعاً می‌خواهد با شما ارتباط داشته باشد.

6- بیش از اینکه حرف بزند عمل می‌کند

حرف زدن فقط روشی برای جذب کردن شماست اما نشان نمی‌دهد که نسبت به این ارتباط تعهد داشته باشد. او با رفتارش به شما اجازه می‌دهد علائمی را ببینید که وی می‌خواهد هر روز با شما ارتباط داشته باشد. وی می‌تواند حتی در طول زمان‌های سخت که هیچ لذتی ندارد هم با شما بماند و در صورت لزوم آن را برای شما مطلوب بسازد یا در موارد بیماری از شما مراقبت کند. همچنین هنگامی که به او تلفن می‌زنید و می‌گویید به کمک نیاز دارید به سرعت به سمت شما می‌دود. این مرد واقعاً یک مرد بالغ است.

7- تلاش می‌کند شما را تحت تاثیر قرار دهد

او تلاش می‌کند با تحت تأثیر قرار دادن شما، او را به شکل یک سوپر قهرمان، ببینید. بنابراین هر وقت در مورد وی فکر می‌کنید تا او را به دوستانتان معرفی کنید احساس غرور می‌کنید. وی همیشه تلاش می‌کند ثابت ‌کند می‌خواهد از شما مراقبت کند، خصوصاً زمانی که در ماشین را برای شما باز می‌کند یا کت خود را بر روی شانه‌های شما می‌اندازد. اگر عملکردهای گرم وی واقعاً شما را تحت تأثیر قرار دهد، به شما تبریک می‌گوییم زیرا وی به شما تعلق دارد.

8- از شما محافظت می‌کند

زمانی که مردی محافظت از شما را آغاز می‌کند ممکن است احساس کنید که او قوی‌تر و شجاع‌تر از چیزی است که شما فکر می‌کردید و همیشه در هنگام بودن با وی احساس امنیت می‌کنید. مطمئناً می‌دانید که برای شما خواهد جنگید و از لحاظ فیزیکی و احساسی در کنار شما خواهد ماند. حفاظت همیشگی از شما یکی از علایم آشکاری است که وی می‌خواهد با شما رابطه داشته باشد و قصد ازدواج با شما را دارد.

9- به خاطر شما بهتر از قبل می‌شود

یکی از علائمی که او می‌خواهد با شما رابطه داشته باشد این است که از شما می‌پرسد نسبت به وی چه احساسی دارید. در نتیجه اگر شما او را مجبور کنید برخی عادات بدش را متوقف کند، ممکن است به راحتی با شما موافقت کرده و خود را تغییر دهد. زمانی که مرد شما تلاش می‌کند در مباحث، موضوع را برای شما روشن سازد و بحث کردن شما باعث تغییر جدی در وی می‌شود، واقعاً در مورد ارتباط با شما جدی است.

ازدواج
10- شما را به خانواده و دوستانش معرفی می‌کند

معرفی کردن شما به دوستان یا خاطر نشان کردن دائمی شما به دوستان یا خانواده، از علایم مهمی است که نشان می‌دهد وی قصد ازدواج با شما را دارد. او هیچ فرصتی را برای اینکه به شما نشان دهد شما را به عنوان همسر آینده خود می‌خواهد و باعث شود شما احساس خاص بودن داشته باشید را از دست نمی‌دهد. اگر شما با مردی بیرون رفتید و به‌طور اتفاقی دوستان وی را دیدید، اگر با خوشحالی شما را به آنها معرفی کرد و شما را به عنوان یک فرد مهم به آنها نشان داد، می‌خواهد با شما رابطه داشته باشد.

11- شما را در آینده خود دخیل می‌کند

برنامه‌ریزی برای آینده با شما، یکی از علائمی است که نشان می‌دهد قصد ازدواج با شما را دارد و می‌خواهد با شما ارتباط داشته باشد و نسبت به شما متعهد است. به جای «من»، «ما» گفتن را شروع می‌کند و در برنامه‌ریزی شاد آینده خود مثل یک سفر، ملاقات با خانواده و حتی خانه رویایی هر دو شما با بچه‌ها برنامه‌ریزی شما را شریک می‌کند. او همچنین صادقانه در مورد رویاها و اهدافی که در زندگی دارد با شما صحبت می‌کند.

علایم رفتاری مردی که قصد ازدواج با شما را دارد

به طور خلاصه می‌توان گفت مردی که قصد ازدواج با شما را دارد:

 • شما را به خانواده خود معرفی می‌کند.
 • سعی می‌کند خیلی زود اقدام رسمی کند.
 • برای رابطه وقت و انرژی می‌گذارد.
 • شرایط و محدودیت‌های شما بعنوان یک دختر را می‌پذیرد.
 • مدام راجع به مسائل جنسی صحبت نمی‌کند.
 • به دنبال ارتقاء شرایط خود از نظر شغلی، تحصیلی و خدمت سربازی است.
 • برای ازدواج با شما شتاب می‌کند.
 • با شما صادق است.
 • به شما کمک می‌کند تا او را بهتر بشناسید.
 • با شما درد و دل می‌کند.
 • ثبات تصمیم گیری دارد.
 • در خصوص خانواده شما سوال زیاد می‌پرسد.
 • سعی در شناخت بیشتر شما دارد.
 • برای شما وقت می‌گذارد.

برگرفته از: سایت مشاوره آی زنان، مجله اینترنتی بی جامه

آمادگی های روانی لازم برای ازدواج

معیاری مهم برای ازدواج

روش ها و فنون شناخت طرف مقابل در دوران نامزدی

در گفتگوی دوران نامزدی چگونه باشیم؟

حدود رابطه جنسی در دوران نامزدی

2 نظرات

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید