آیتم های ضروری که باید در کمد همه خانم ها باشد!

6784
آیتم های ضروری در کمد لباس خانم ها

بسیاری از خانم ها تصور می کنند که برای خوش استایل بودن باید لباس های زیادی داشته باشند و همیشه در حال خرید باشند. اما واقعا این طور نیست خوش لباسی به سلیقه و توانایی ست کردن لباس ها با هم بستگی دارد. در کمد هر خانم چند چیز هست که باید وجود داشته باشد تا بتوانید در کمتری زمان برای مهمانی های ناگهانی آماده شوید. قرار نیست کمدی پر از وسایل و لباس های لوکس داشته باشیم تنها داشتن موارد زیر کافیست تا همیشه شیک باشید.

 

پیراهن کوتاه مشکی

هیچ کمد لباسی بدون داشتن یک عدد از این پیراهن ها کامل نیست. پیراهن کوتاه و ساده مشکی بی شک یکی از لباس هایی خواهد بود که بارها و بارها می پوشید بنابراین اگر برای کیفیت و جنس آن هزینه کنید ارزش دارد. جنس خوبی بخرید تا همیشه بتوانید از آن استفاده کنید.

پیراهن کوتاه مشکی

شومیز سفید

شومیز یا پیراهن سفید کلاسیک یکی از ضروری ترین آیتم ها در کمد لباستان است. هر زمانی که برای ست کردن ست هایتان به مشکل برخوردید می توانید به سراغ شومیز سفیدتان بروید.

شومیز سفید

 

شلوار جین

قطعا یکی از پرکاربردترین لباس ها در کمد خانم ها، شلوار جین است. در انتخاب شلوار جین باید به یک نکته توجه کنید پاهای شما باید فوق العاده به نظر برسند بنابراین اگر خیلی لاغر هستید به سراغ شلوار جین های خیلی جذب نروید. سعی کنید همیشه چند رنگ شلوار جین در کمد لباستان داشته باشید. جین مام استایل هم یکی از گزینه هایی است که استایل شما را متفاوت خواهد کرد.

شلوار جین

پلیور یا هودی اورسایز

هیچ کمد لباسی بدون داشتن یک هودی یا پلیور اورسایز که در هنگام سرد شدن هوا بتوانید روی لباستان بپوشید کامل نیست. این استایل با شلوار جین، در عین حال که جذاب و زیباست، راحت هم هست.

هودی اورسایز

دامن کوتاه یا میدی مشکی

دامن مشکی یکی از انعطاف پذیرترین گزینه ها می باشد که در یک مهمانی شبانه یا در یک موقعیت رسمی قابل استفاده است و در هر دو صورت شیک به نظر می رسید. این دامن تقریبا با هر آیتم دیگری در کمد لباستان همخوانی دارد و قابل ست شدن است چه با یک تاپ ابریشمی یا با یک تی شرت ساده.

شومیز سفید و دامن مشکی

کت یا بلیزر مشکی

هیچ لباسی مانند یک کت مشکی نمی تواند استایل ساده شما را به یک تیپ فوق‌العاده تبدیل کند. کت مشکی را می توان هم با تیشرت و شلوار جین ست کرد و هم با پیراهن کوتاه یا دامن مورد علاقه تان. فقط در هنگام خرید، به فیت بودن آن بسیار توجه کنید به ویژه در قسمت سرشانه ها، در غیراین صورت زیبایی نخواهد داشت.

کت مشکی زنانه

بارانی

بارانی قطعا یکی از لباس هایی است که با یک بار خریدن آن می توانید تا سال های سال از آن استفاده کنید. این لباس علاوه بر این که در ماه های زیادی از سال قابل استفاده است با هر استایل و سایزی قابلیت ست شدن را داراست. بارانی بی شک یکی از پرکاربردترین آیتم های کمد لباستان خواهد بود.

بارانی

شلوار پارچه ای

شلوار پارچه ای هم از آن لباس هایی است که می توانید برای خرید آن هزینه کنید و همیشه هم به کارتان می آید. این شلوارها این قابلیت را دارند که استایل اسپرت شما را به یک استایل رسمی و خانومانه تغییر دهند.

 

شلوار پارچه ای مشکی

کفش پاشنه دار مشکی 

یک کفش کلاسیک با طرح ساده و پاشنه متوسط را می توانید با بیشمار لباس ها ست کنید دقت کنید از جنس با کیفیت و مرغوبی استفاده نمایید که هیچ گاه شیک پوشی تان خدشه دار نشود.

کفش پاشنه دار مشکی

کتونی سفید

یک جفت کفش کتانی سفید را می توانید در پیاده روی، ورزش، همراه لباس کژوال و …. استفاده کنید.

کتونی سفید

نیم بوت مشکی

شما از نیم بوت مشکی خیلی استفاده خواهید کرد. می توانید آنها را هر روز بپوشید و باز هم شیک به نظر برسید. برای این که کمی متفاوت به نظر برسید می توانید از مدل هایی که خاص ولی اغراق نشده باشند استفاده کنید.

نیم بوت مشکی

تی شرت سفید

تی شرت سفید کلاسیک از آن دسته لباس هایی است که هم خانم ها و آقایان به یکی از آن ها نیاز دارند. این تی شرت را می توانید در منزل ، به همراه جین، به عنوان لایه ی زیرین سویشرت ها و… استفاده کنید.

تی شرت سفید زنانه

جوراب شلواری مشکی

برای خیلی از خانم ها نشان دادن پاهایشان در مهمانی مشکل بزرگی به نظر می رسد. شاید برای حل این مشکل جوراب شلواری بتواند به آن ها کمک کند؛ مشکی باشد بهتر است تا به راحتی با هر چیز ست شود.

بیشتر بخوانید:

مدل کت و شلوار زنانه؛ ترند سال ۲۰۲۰

ایده های اصولی برای ست کردن لباس جین

اصول ست کردن لباس با رنگ کرم و بژ

نحوه ست کردن لباس و مانتو با دامن پلیسه دار

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید