ازدواج مجدد جنیفر لوپز با الکس رودریگز + تصاویر

3482
جنیفر لوپز

جنیفر لوپز خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی، با انتشار عکسی از حلقه‌ای که در دست داشت، از نامزدی خود با الکس رودریگز بازیکن آمریکایی سابق بیسبال خبر داد. الماس این انگشتر بیش از ۱۵ قیرات دارد و ارزش آن نیز حداقل ۱ و حداکثر ۵ میلیون دلار برآورد شده است.

ازدواج جنیفر لوپز

 

جنیفر لوپز و الکس در یک مسابقه بسیبال با یکدیگر آشنا شدند. جنیفر می گوید: «پس از آن دیدار ما یک بار در رستورانی در هتل « Bel Air» با هم قرار گذاشتیم. در انتهای شب، قبل از این که ما از هم خداحافظی کنیم، الکس به دستشویی رفت و به من پیغام داد: تو خیلی جذابی. همه چیز آن شب به خوبی پیش رفت و ما کم کم به هم علاقمند شدیم.»

ازدواج جنیفر لوپز

 

الکس درباره ازدواجش با جنیفر می گوید: «جنیفر از من مرد بهتری ساخت. او مرا کامل می کند. من در کنار او احساس می کنم که فاتح جهانم. از این رو می خواهم که باقی زندگی ام را در کنار این ستاره سر کنم. او نیمه گمشده من است. ما با هم اشتراکات زیادی داریم. مثلا این که ما هر دو اهل نیویورک هستیم و هر دو در دهه ۴۰ زندگی خود به سر می بریم…»

ازدواج جنیفر لوپز

 

جنیفر ۲ فرزند ۹ ساله دارد و الکس نیز دو فرزند ۹ و ۱۲ ساله داشته و چند سالی است که از همسرش جدا شده است.

اینطور که پیداست فرزندان هر دو ستاره توانستند با هم ارتباط خوبی برقرار کنند، به طوری که الکس می گوید: «برای اولین بار دختران من فکر می کنند که من یک قهرمانم. آنها جنیفر را دوست دارند، در پشت صحنه به پیش او می روند، با او می رقصند و می خوانند.»

ازدواج جنیفر لوپز

 

این ششمین ازدواج جنیفر لوپز می باشد. او قبل از الکس با افرادی چون اوجانی نوآ، کریس جاد، مارک آنتونی( که پدر دوقلوهایش است)، بن افلک و شان کامز یا پاف ددی نامزد کرد. الکس رودریگز نیز قبل از جنیفر لوپز با ستاره هایی چون کامرون دیاز، کیت هادسون و مدونا رابطه ای عاطفی داشت.

ازدواج جنیفر لوپز ازدواج جنیفر لوپز ازدواج جنیفر لوپز

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید