انتخاب رنگ رژ لب بر اساس ماه تولد

7820

رژ لب از لوازم آرایشی است که بدون استثنا در کیف آرایش همه خانم ها پیدا می شود و همه خانم ها علاقه زیادی به استفاده از آن و خرید رژ لب دارند. رژ لب ها انواع مدل های مختلفی دارند از مات تا متالیک، از مخملی تا ساتنی و از رنگ نود تا انواع مشکی!

در این مطلب می خواهیم در مورد طالع بینی ماه تولد و انتخاب بهترین رنگ رژ لب بر اساس ماه تولدتان صحبت کنیم . با ما همراه باشید.

رنگ رژ لب مورد علاقه متولدین ماه های مختلف

فروردین – نماد ماه: قوچ (Aries)

این ماه از رنگ های بولد استفاده می کنند و به شدت اعتماد به نفس دارند. رنگ رژ لب مورد علاقه متولدین ماه فروردین قرمز گرم با حالت نهایی ساتنی می باشد.

رژلب پیشنهادی: Dynamite Red از میبلین.

رژ لب

اردیبهشت – نماد ماه: گاو نر (Taurus)

متولدین این ماه به دلیل علاقه شدیدی که به طبیعت دارند، تمایل زیادی به استفاده از رنگ های طبیعی مثل انواع رنگ نود، رزی چرک و صورتی روشن دارند. رنگ رژ لب مورد علاقه متولدین ماه اردیبهشت رژ لب قهوه ای گرم با حالت نهایی مات است.

رژلب پیشنهادی: Very Victoria از شارلوت تیلبری.

رژ لب


بیشتر بخوانید: رژ لب هایی که باید در کیف لوازم آرایشتان باشد!


خرداد – نماد ماه: دو پیکر (Gemini)

متولیدن این ماه همه فن حریف هستند و در نتیجه میخواهند تر و تازه و جذاب جلوه کنند به همین دلیل از رنگ های براق و خیره کننده استفاده می کنند. رنگ رژ لب مورد علاقه متولدین ماه خرداد رژلب صورتی فوشیا کلاسیک با حالت نهایی ساتنی می باشد.

رژ لب پیشنهادی: Plum Orchid از لورل مرسیه.

رژ لب

تیر – نماد ماه: خرچنگ (Cancer)

متولدین این ماه علاوه بر اینکه سرشار از احساسات هستند علاقه بسیار زیادی به طبیعت دارند، در نتیجه بیشتر از رنگ های ملایم مانند ارغوانی و صورتی کم رنگ استفاده می کنند. رنگ رژ لب مورد علاقه متولدین ماه تیر آلویی سرد با حالت نهایی نیمه مات می باشد.

رژ لب پیشنهادی: Mauve از میبلین.

رژ لب


بیشتر بخوانید: نکات آرایشی و زیبایی بر اساس ماه تولد شما


مرداد – نماد ماه: شیر (Leo)

متولدین ماه مرداد معمولا به عنوان رهبر گروه شناخته میشوند درنتیجه از کمی لوکس بودن خوششان می آید، برای همین سعی میکنند موقع خرید رژ لب چیزی را انتخاب کنند که شخصیت گرم آنها را نشان دهد. مثلا رنگ های نارنجی – قرمز، مرجانی یا هلویی. رنگ رژ لب مورد علاقه متولدین مرداد نارنجی گرم با حالت نهایی ساتنی (و ترجیحا اندگی شیمری) می باشد.

رژ لب پیشنهادی: Lana از نارس.

رژ لب

شهریور – نماد ماه: باکره با خوشه گندم (Virgo)

متولدین شهریور به دنبال رنگ هایی هستند که زنانه و ثابت باشند و همزمان خطوط زیادی روی بالای لب و زیر لب نکشند، رژ لب هایی که نه خیلی مات و خیلی براق باشند. رنگ رژ لب مورد علاقه آنها صورتی مرجانی گرم با حالت نهایی طبیعی می باشد.

رژ لب پیشنهادی: Coral Shore از شسیدو.

رژ لب


بیشتر بخوانید: چگونه رژ لب تیره بزنیم؟


مهر – نماد ماه: ترازو (Libra)

متولدین ماه مهر بسیار مودب، ظریف و موقر هستند، در نتیجه باید رنگی زنانه و جذاب را انتخاب کنند. رنگ هایی مانند شاتوتی غلیظ یا صورتی رزی ساتنی برای آنها مناسب می باشد. رنگ رژ لب مورد علاقه متولدین ماه مهر شاتوتی غلیظ با حالت نهایی ساتنی می باشد.

رژ لب پیشنهادی: Violet از Oribe.

رژ لب

آبان – نماد ماه: عقرب (Scorpio)

متولدین آبان مانند آهنربا هستند و از طرفی به رنگ های شدید و غلیظ  علاقه دارند. معمولا هم رنگ های تیره با حالت نهایی مات را انتخاب میکنند. رنگ رژ لب مورد علاقه متولدین ماه آبان شاتوتی – قهوه ای تیره می باشد.

رژ لب پیشنهادی: Black Cherry از رولون.

رژ لب

آذر – نماد ماه: سانتور (Sagittarius)

متولدین آذر ماجراجو و بشاش هستند به همین دلیل معمولا از رنگ هایی استفاده می کنن که براق و جذاب باشد، مانند صورتی براق یا فوشیای نئونی با حالت نهایی ساتنی یا براق. رنگ رژ لب مورد علاقه متولدین ماه آذر صورتی براق می باشد.

رژ لب پیشنهادی: Total Perfection از لاو آو کالر.

رژ لب


بیشتر بخوانید: چه رنگ رژ لبی به پوستتان می آید؟


دی – نماد ماه: بزماهی (Capricorn)

متولدین دی ماه معمولا به عنوان افرادی باشکوه، حرفه ای و هدفمند دسته بندی میشوند. پرده های رنگی نود ( از خیلی روشن تا تیره) برای این افراد مناسب می باشد. می توانید از رنگ های نود با حالت نهایی براق یا مات استفاده کنید، البته سعی کنید زمانی که قرار است از رنگ قهوه ای – قرمز آجری استفاده کنید از مات استفاده کنید.

رژ لب پیشنهادی: Gen Nu.des از بیر مینرالز.

رژ لب

بهمن – نماد ماه: دلو (Aquarius)

متولدین بهمن معمولا جرات زیادی دارد و به همین دلیل از رنگ های بولد و ترجیحا اصیل استفاده می کنند.

رنگ رژلب مورد علاقه متولدین بهمن معمولا رنگ های غیرمعمولی از آبی، بنفش و یا صورتی می باشد.

رژ لب پیشنهادی: Midnight Blue از هارد کندی.

رژ لب

اسفند – نماد ماه: دو ماهی (Pisces)

متولدین اسفند معمولا بسیار عاطفی، خلاق و عملگرای گروهی هستند. مهم ترین مساله در استفاده از یک رژ لب احساسی هست که آن رنگ رژ به آنها می دهد به همین دلیل معمولا از رنگ های طبیعی استفاده می کنن.

رنگ رژ لب مورد علاقه متولدین اسفند معمولا رنگ هایی مانند توت قرمز یا صورتی گل رز می باشد.

رژ لب پیشنهادی: Ravenswood از اوربن دیکی.

رژ لب

منبع: zibamoon.com

فروشگاه bestwiki.ir
فروشگاه bestwiki

دیدگاهتان را بنوسید

Please enter your comment!
Please enter your name here