انتخاب رنگ مناسب رژگونه متناسب با رنگ پوستتان

981

رژگونه در رنگ های متنوعی در بازار موجود است اینکه کدام رنگ به پوست شما می آید, نیاز به بررسی و تحقیق دارد با استفاده از یک رنگ مناسب می توانید ظاهر شاد و درخشانی داشته باشید، رژگونه ها در دو نوع موجود هستند رژگونه ای که رنگ طبیعی پوست را پوشش می دهد دومی رژگونه ای که رنگ مورد علاقه را به پوست شما می دهد.  در ادامه ما شما را در انتخاب یک رژگونه مناسب و تکنیک های استفاده از آن با رنگ پوست راهنمایی خواهیم کرد:

انواع رژگونه

رنگ رژگونه از دو نوع تشکیل شده؛ یکی رنگ طبیعی پوست را می پوشاند و دیگری رنگ دلخواه را به پوست می دهد.

رژگونه‌ کرمی

رژگونه کرمی یا رژگونه مایع برای پوست‌های نرمال تا خشک در بازار برای فروش وجود دارد که دارای رنگ های مختلفی می باشد عیبی که اینگونه رژگونه دارد مصنوعی بودن رنگ آنها است و به خوبی روی پوست جذب نمی شوند.

رژگونه‌های پودری

پرکاربردترین نوع رژگونه به حساب می آید، برای خانم های دارای پوست نرمال تا چرب مناسب است بدلیل اینکه از مواد جاذب چربی تشکیل شده است با جذب چربی از روی پوست رنگ آن تغییر می کند و ماندگاری آن روی پوست کم است.

 


بیشتر بخوانید: معرفی رژگونه های برتر سال 2018


شناسایی تن رنگ پوست برای انتخاب رژگونه

با پوشیدن یک تی شرت سفید و ایستادن در مقابل آینه با پس زمینه سفید، می توانید رنگ پوست تان را تشخیص دهید. تا جایی که می توانید سعی کنید اطراف تان چیزهای سفید باشد. بعد از نگه داشتن یک لباس یا گردنبند طلایی زیر صورت تان، یک لباس نقره ای یا گردنبند نقره ای نگه دارید، کدام یک بیشتر به شما می آید؟ اگر نقره ای بیشتر به شما می آید، پس ته رنگ پوست تان سرد و اگر طلایی برازنده شماست، پس ته رنگ پوست تان گرم است؛ اگر هم هر دو رنگ به پوست تان می آید پس باید گفت که رنگ پوست تان خنثی است.

 

رژگونه برای پوست روشن

برای این نوع پوست رنگ رژگونه صورتی ملایم، هلویی و مرجانی روشن زیبایی طبیعی به گونه ها می بخشد.

رژگونه برای پوست سبزه روشن

برای این نوع پوست سبزه روشن یا گندمی، رنگ رژگونه صورتی پررنگ، زرد روشن (رنگ زرد روشن مایل به نارنجی)   بهترین انتخاب می باشد

رژگونه برای  پوست تیره

خانم های با پوست تیره رنگ های قرمز روشن،قرمز آجری و رنگ های گرم مایل به قهوه‌ای و مرجانی با ته رنگ بنفش و تیره چهره را با نشاط تر نشان می دهد

 

فروشگاه bestwiki.ir
فروشگاه bestwiki

دیدگاهتان را بنوسید

Please enter your comment!
Please enter your name here