اکسسوری های جذابی که در سال 2019 مد خواهند بود

3804
دستبند

زیورآلات و اکسسوری یکی از مهمترین بخش‌های استایل شماست که می تواند تیپ ساده شما را دگرگون کند از این رو نباید آن را نادیده بگیرید. هر سال طراحان دنیای مد اکسسوری های جدیدی را معرفی می کنند که برخی از آنها مورد توجه و استقبال قرار می گیرد. اگر دوست دارید که با جدیدترین اکسسوری‌های بهاره برای خانم‌ها آشنا شوید و مطابق مد روز پیش روید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

گردنبندهای بلند و چند لایه

یکی از اکسسوری ها و زیورآلاتی که امسال شاهد آن هستیم گردنبندهای بلند و چند لایه است. این گردنبندها بسیار چشمگیر هستند بنابراین بهتر است که لباس تان را ساده انتخاب کنید تا خیلی شلوغ نشود.

شما می توانید از چندین گردنبند روی هم استفاده کنید یا یک گردنبند چند لایه تهیه کنید.

 

گردنبند چندلایه گردنبند چند لایه

 

زیورآلات منگوله دار

یکی از مدل اکسسوری‌های پرطرفداری که از سال گذشته همچنان طرفداران خود را دارد، زیورآلات منگوله دار است. گوشواره، گردنبند و دستبند‌هایی که منگوله‌هایی رنگی از آن آویزان است، می‌تواند بسیار در ظاهر شما جلب توجه کند.

زیورآلات منگوله دار مناسب تیپ و استایل اسپرت هستند بنابراین بهتر است که آن را با لباس‌های کلاسیک و رسمی به تن نکنید.

گوشواره منگوله دار

گوشواره  گوشواره منگوله دار

زیورآلات منگوله دار

 

سنجاق سر و هدبند

هدبند ها در سال ۲۰۱۹ در دنیای مد حرفی برای گفتن دارند. یکی از خوبی‌های هدبند این است که می‌تواند مو‌های شما را مرتب و آراسته نشان دهد. همچنین می توانید طرح و رنگ هدبند را با لباستان هماهنگ کنید.

سنجاق های مو با طرح نوشته و نگین دار نیز یکی از مدهایی است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته و شاهد آن هستیم. (جدیدترین مدل های اکسسوری آرایش مو که امسال مد خواهند بود)

اکسسوری مو اکسسوری مو اکسسوری مواکسسوری مو اکسسوری مو

 

دستبندهای بزرگ (کاف):

دستبندهای کاف در سال ۲۰۱۹ بسیار مورد توجه طراحان زیورآلات قرار گرفته اند. این دستبندها پتانسیل بالایی برای ارائه طرح های جذاب به دنیای مد دارند. اگر نمی‌خواهید از گردنبند یا گوشواره استفاده کنید، می‌توانید با یک دستبند کاف پهن تمام چشم‌ها را به سمت خود جلب کنید.

دستبند دستبند دستبند

 

عینک آفتابی زاویه دار و سایز بزرگ

امسال شاهد عینک های آفتابی با سایز بزرگ و به اصطلاح بولد هستیم. همچنین عینک های زاویه دار از مربعی گرفته تا چند ضلعی، جای عینک های گرد و بیضی را گرفته اند. این مدل عینک ها به ظاهر شما جذابیت خاصی می بخشد، تنها کافی ست کمی جسورانه تر عمل کنید.

عینک آفتابی

عینک آفتابیعینک آفتابی

 

بیشتر بخوانید:

جدیدترین مدل های اکسسوری آرایش مو که امسال مد خواهند بود

مدلهای خاص اکسسوری به شکل سنجاقک

روش انتخاب جواهرات براساس رنگ پوست و فرم صورت

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید