ایده های طلایی برای سورپرایز کردن مادر یا همسرتان در روز مادر

17624

حتما شما به عنوان یک همسر یا فرزند، دوست دارید که زن مهربان زندگی خود را با ایده های جالب خوشحال کنید، اما ممکن است ندانید که دقیقا چه کارهایی باعث سورپرایز شدن او می شود.

 

ایده های طلایی برای سورپرایز کردن زنان در روز مادر

1. صبحانه در رختخواب

اول از همه اینکه، نباید اجازه دهید که همسر یا مادرتان در این روز آشپزی کند، یک روز خود را جای او بگذارید و ببینید که چه عشقی را برای آماده کردن غذای همسر و فرزندان به کار می برد و خب البته سختی ای که او هر روز آن را تکرار می کند. البته لازم نیست که شما آشپزی کنید، می توانید نهار و شام را با او به یک رستوران خاطره انگیز بروید و غذایی که دوست دارد را سفارش دهید.

اما صبحانه! صرف صبحانه در رختخواب، یک ایده جذاب است که احتمالا از زمان کودکی تا الان، همسر و مادر شما آن را تجربه نکرده است. یک صبحانه شکیل و عاشقانه تهیه کنید و برای او ببرید.

 

2. تمیز کردن خانه

هنگامی که مادرتان یا همسرتان خانه را ترک کرد همه خانه را تمیز و مرتب کنید، خانه را تزئین کنید و با بقیه اعضای خانواده منتظر ورود مادر و سورپرایز او باشید. تهیه کیک یا شیرینی مورد علاقه مادرتان را هم فراموش نکنید.

 

3. آلبوم خاطرات

این روزها، همه از لحظات روزانه خود عکس های زیادی می گیرند، اما احتمالا همسر و مادر شما، کمتر فرصت دیدن این عکس ها را دارد. شما برای او این کار را انجام دهید و یک آلبوم جذاب از عکس هایی که در سال های گذشته گرفته اید، درست کنید. درست کردن یک کلیپ 2 – 3 دقیقه ای با موبایل یا کامپیوتر، خیلی وقتتان را نمی گیرد اما می توانید ذوق و احساس شادی را در چشم های مادر یا همسرتان ببینید.

 

4. یک روز را بیرون از خانه بگذرانید

می توانید در روز مادر، همراه با مادرتان به مکان مورد علاقه او بروید و روز را در آنجا به سر ببرید.مهم نیست که او را کجا می برید همین که او متوجه شود شما به خاطر او تمام کارها و قرارهای ملاقاتتان را کنسل کرده اید بسیار خوشحال می شود .

5. تقدیم کردن کارت تبریک

می توانید این کارت را خودتان بسازید که در این صورت مسلما خوشحالتر خواهد شد. می توانید یک کارت تبریک بزرگ تهیه کنید و روی آن را پر کنید از عکسهای بچگی خودتان و جوانی مادرتان و یا خاطرات خوب در زندگی مشترک با همسرتان و در روی کارت فقط کافیست بنویسید دوستت دارم .

 

6. ماساژ و اسپا

اگر می خواهید این ایده را برای مادرتان به کار ببرید، بهتر است قبلا از یک مرکز اسپای لوکس وقت بگیرید و در روز مادر، او را با یک ماساژ و مراقبت از پوست و زیبایی حسابی خوشحال کنید. اما پیشنهاد ویژه برای همسران این است که خودشان شرایط این سورپرایز را فراهم کنند. اتاق خوابتان را کمی عاشقانه تزیین کنید ( با شمع و گل های طبیعی مورد علاقه همسرتان) و نور آن را کم کنید تا فضای رمانتیکی ایجاد کند.

کمی هم رایحه اسطوخدوس استفاده کنید تا همه چیز تکمیل شود. حالا با یک روغن مخصوص ماساژ، همسرتان را ماساژ دهید. این کار شما بهترین هدیه برای همسرتان خواهد بود چون می داند که فقط عشق و محبت است که باعث می شود چنین برنامه ای را تدارک دیده باشید.

 

7. گل هایی که او دوست دارد

اهدای گلهایی که مورد علاقه مادر و همسرتان است مثل گل سوسن،  رز و دیگر گلهای زیبا می تواند سبب خوشحالی مادرتان بشود. می توانید تمام خانه را پر از گل کنید ویا با ارسال یک سبد گل زیبا به محل کارش او را غافلگیر کنید.

8. هدیه کردن یک بوسه به او

در روز مادر حتما به دیدار مادرتان بروید وبه یک تبریک تلفنی اکتفا نکنید، چون باید او را ببوسید و صورتتان را کنار صورتش بگذارید و او را احساس کنید. نگاهش کنید خوب و عمیق ،بگذارید زیباترین تبریک را از کارت پستال چشمان شما بگیرد .

 

9. و اما هدیه!

خب احتمالا همه شما دوست دارید که جدا از کارهایی که برای قدردانی از همسر و مادر خود انجام می دهید، یک هدیه عالی هم به او بدهید. این هدیه و نوع آن، به توانیی مالی شما بستگی دارد که می تواند از جواهرات تا یک لباس و لوازم آرایش را شامل شود. اما مهم این است که این هدیه را چجوری به او بدهید تا سورپرایز شود. ما چند ایده برای شما داریم:

1. زمانی که او خواب است، هدیه را در کنار تخت قرار دهید تا وقتی بیدار می شود، اولین چیزی که می بیند، هدیه شما باشد.

2. هدیه را داخل یک کشو یا کمد قرار دهید و از او بخواهید که چیزی را از آنجا برای شما بیاورد.

3. هدیه را به پستچی یا یک شخص دیگر دهید تا آن را در محل کار یا خانه، به دست همسر یا مادرتان برساند.

4. اول یک جشن کوچک خانوادگی (مثل جشن تولد) بگیرید و بعد هدیه را به او بدهید.

5. یک ایده عالی هم این است که هدیه شما معنای خاصی را در ذهن او ایجاد کند، مثلا تاریخ اولین باری که  عاشق او شدید را روی یک پلاک حک کنید و به او بدهید یا یک جمله عاشقانه که همیشه به او می گویید، یا اینکه یک وسیله کوچک خاطره انگیز از دوران نامزدی را در جعبه کادو قرار دهید یا هر چیز دیگر، همسر و مادرتان قطعا با نگاه اول همه چیز را متوجه می شود.

6. احتمالا مادر و همسر شما در روزهای گذشته درباره چیزی که خیلی دوست دارد بخرد یا داشته باشد، چیزهایی گفته است. مثلا اینکه چقدر دوست دارد لباسی که تازه مد شده است را بخرد اما هنوز فرصت نکرده یا ترجیح داده که پولی صرف آن نکند، کمی در ذهنتان جستجو کنید، حتما یک چیزی پیدا می شود.

 

از تمامی زحمات مادرتان تشکر کنید و اگر نیاز به عذرخواهی برای کارهایی است که انجام داده اید، این روز فرصت مناسبی برای این کار است.

در این روز زیبا ، روز مادر حتما به دیدار مادر بزرگها بروید و از وجودشان لذت کافی را ببرید که همین دم را با آنها بودن غنیمت است ، شما برای بودن با آنها خیلی وقت ندارید .

نیازی نیست برای انجام کارهای فوق منتظر روز مادر یا تولدش شوید، میتوانید در هر فرصتی مادرتان و یا همسرتان را سورپرایز کنید.

 

اس ام اس تبریک میلاد حضرت زهرا و روز مادر

زیباترین جملات تبریک روز مادر

رسم های عجیب روز مادر در گوشه و کنار دنیا!

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید