این روش آرایش ابروها دیگه قدیمی شده! + فیلم

1532

حتما شما هم می دانید که ابروها به عنوان قاب چهره محسوب می شوند و تاثیر زیادی در جذابیت و زیبایی صورت دارند. برای داشتن چهره ای زیبا نباید آرایش ابروها را نادیده بگیرید. حالت ابروها می تواند چهره شما را شاد، ناراحت یا پر انرژی نشان دهد. اگر شما به صورت طبیعی دارای ابروهای پر و پهن هستید که خوش به حالتان! اما نگران نباشید می توانید با آرایش و میکاپ صحیح و اصولی ابروها، به فرم دلخواه خود برسید.

آرایش ابروها یکی از مهم ترین اجزای آرایش صورت است. برای داشتن یک ابروی زیبا و جذاب باید نکاتی را رعایت کنید:

♦ برای آرایش ابروها باید به فرم صورت خود توجه کنید

♦ در آرایش ابروها رنگ موها را نادیده نگیرید. رنگ ابروها باید نهایتا یک الی دو درجه روشن تر از رنگ موها باشد. (در صورتی که رنگ موها تیره باشد این قانون صدق می کند)

بهتر است افرادی که موهای تیره دارند، ابروهای خود را کمی روشن تر از موها کنند و افرادی که موهای روشن دارند، ابروها را کمی تیره تر از موها کنند.

♦ از لوازم آرایش به درستی استفاده کنید که این کار نیازمند تمرین و تکرار است.

♦ یکی از قدیمی ترین لوازم آرایش ابروها، استفاده از مداد ابرو است. از ابزارهای دیگری که می توانید برای این منظور استفاده کنید سایه ابرو، ریمل ابرو، ژل ابرو، صابون ابرو، ماژیک ابرو و…  است.

 

این روش آرایش ابروها دیگه قدیمی شده!

توجه داشته باشید که در مدل آرایشی که امسال ترند شده دیگر خبری از ابروهای کادر بندی شده و ابروی قاب گرفته نیست. ابروها به صورت کاملا طبیعی و کمرنگ آرایش می شوند به صورتی که فقط قسمت های خالی ابرو پر شود و ایرادات آن برطرف شود.

 

راهنمای صحیح فرم دادن به ابروها

مهم ترین مرحله در آرایش ابروها، دانستن فرم صحیح و درست ابروهاست. برای به دست آوردن فرم ابروی متناسب با چهره خود، یک قلمو را در امتداد بینی خود قرار دهید و محل صحیح تاج ابروها را مشخص کنید.

سپس یک طرف قلمو را در کنار بینی خود قرار دهید تا گوشه خارجی چشم برسد.

برای به دست آوردن قله ابرو، قلم مو را در امتداد بینی قرار دهید به صورتی که از مرکز چشم ها بگذرد. این نقطه قله ابروهاست که در آرایش ابروها تاثیر زیادی دارد.

آرایش ابروها

 

آرایش ابرو

آرایش ابروها

بیشتر بخوانید:

ترفندهای ویژه برای آرایش ابروها

آشنایی با محصولات آرایش ابروها

آموزش آرایش حرفه ای ابروها در 8 مرحله با تصاویر

راهنمای فرم دادن به ابروها و آرایش حرفه ای ابرو

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید