این مدل شلوارها قدیمی شده!

1315
شلوار

هر سال با آغاز سال جدید، طراحان دنیای مد و فشن، طرح ها و پیشنهادهای جدید و جذاب خود را برای مد سال جدید ارائه می دهند و شلوار هم از این قاعده مثتثنی نیست چرا که جایگاه ویژه ای در استایل دارد. امسال نیز با وجود بیماری کرونا طراحان مشهور لباس و مد خلاقیت‌ها و هنر خود را به نمایش گذاشتند و ایده‌ها و سبک‌های جدید را برای طرفداران دنیای مد ارائه کرده‌اند.

در سال ۲۰۲۱ انواع مختلف شلوارهای دخترانه جدید برای دوستداران و پیروان دنیای مد طراحی و ارائه شده است. ادامه چند مدل از شلوارهای دخترانه جدید ۲۰۲۱ را به شما معرفی می‌کنیم.

این مدل شلوارها قدیمی شده / شلوارهای ترند سال ۲۰۲۱

ترند 2021

شلوارهای کوتاه در دنیای مد و فشن سال ۲۰۲۱ جایگاهی ندارند و شلوارهای پیله دار و راسته جایگزین آن شده اند. شلوارهای پیله دار از آن دسته لباس‌هایی هستند که می‌توانید هم در مهمانی‌های مختلف و هم برای استفاده روزمره به تن کنید.

شلوار

یکی دیگر از آیتم های جذاب امسال شلوارهای چاکدار بلند هستند که جایگزین شلوارهای برمودا که از بغل چاک داشت شده اند. این مدل شلوارها جذابیت بسیاری به استایل شما در مهمانی‌ها می‌بخشند.

این شلوارها مده

شلور پارچه‌ای چهارخانه که آیتمی برای استایل راحت به حساب می‌آید، در سال ۲۰۲۱ ترند هستند.

شلوار دمپاگشاد

شلوارهای دمپاگشاد یا بوت کات هم از ترندهای قدیمی هستند که در سالیان اخیر دوباره مورد توجه قرار گرفته اند و برای انواع استایل کارایی دارد.

مدل شلوار 2021

شلوارهای گشاد هر ساله طرفداران خاص خود را دارند که در انواع جنس های پارچه ای، جین، کتان و… می توانید تهیه کنید و با کت و مانتوهای بلند و کوتاه بسیار شیک می شود.

شلوار ترند

امسال لباس ها و شلوارهای با پترن حیوانات بسیار مورد توجه قرار گرفته اند .

شلوار تابستانی

این سبک بستن پایین شلوارها هم از ترندهای جالب و عجیب سال ۲۰۲۱ است که می توانید با انتخاب این مدل جلوه ای جدید به استایل خود ببخشید.

عکس ها برگرفته از اینستاگرام @maria_shady

بیشتر بخوانید:

مدل کت و شلوار زنانه؛ ترند سال ۲۰۲۰

اصول ست کردن شلوار مام استایل و ست های پیشنهادی

شلوار گشاد تابستانی را با چه لباسی ست کنیم؟

مدل شلوار چهارخونه ترند پاییزی امسال و روش ست کردن آن

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید