این 2 تغییر کوچک تأثیر بزرگی روی پوست من گذاشت

1828
مراقبت از پوست

این فوق العاده است وقتی شما یک فرمول جدید شگفت آور پیدا می کنید  که باعث تحقق همه رویاهای پوستی شما می شود. دو چیز فوق العاده ساده وجود دارد که من روی پوست خود انجام داده ام و تفاوت شگفت انگیزی در پوستم ایجاد کرده است. حتی ممکن است برای جوش های صورت مناسب باشد، خطوط ریز پوست شما را ناپدید می کند و به پوست جلوه ای شگرف می بخشد.

پاکسازی مضاعف!

من نمی توانم به اندازه کافی به شما بگویم که این روش چقدر مهم است. تمیز کردن یا پاکسازی مضاعف پوست، در اصل به معنای شتشوی پوست به صورت دوباره است به خصوص اگر دوست دارید که همیشه آرایش کنید. با انجام پاکسازی کامل پوست نه تنها تمام آلودگی ها، بلکه باقی مانده مواد آرایشی نیز از بین می روند و سپس در مرحله بعد می توانید مراقبت های پوستی را انجام دهید. با انجام پاکسازی مضاعف، کرم ها و محصولات مراقبت پوست، عمیق تر نفوذ کرده و بهتر جذب پوست شما می شوند زیرا هیچ مانعی وجود ندارد.

روش پاکسازی مضاعف به این صورت است که ابتدا با استفاده از میسلارواتر یا هر محصول دیگری آرایش و آلودگی را از روی پوست تان پاک کنید. سپس با شوینده مناسب پوست تان را بشویید و در مرحله بعد با استفاده از تونر پوست تان را عمقی تمیز کنید.

مراقبت از پوست

ترتیب درست استفاده از محصولات مراقبتی پوست

استفاده از محصولات مراقبت از پوست  به ترتیب مناسب ، احتمالاً یکی از مهمترین چیزهایی است که باید یاد بگیرید. به عنوان مثال ، اگر قبل از سرم و کرم چشم خود از مرطوب کننده استفاده کنید ، از آن جایی که مرطوب کننده ها دارای ترکیباتی هستند که مانعی بر روی پوست شما ایجاد می کنند، مواد قوی موجود در سرم و کرم چشم شما حتی فرصتی برای نفوذ پیدا نمی کنند.

به طور معمول ، قانون این است که همیشه سبک ترین فرمول ها را ابتدا استفاده کنید و با سنگین ترین کرم ها و روغن ها به پایان برسانید.

در نهایت  ، مهمترین کاری که من در هنگام جستجوی محصولات جدید محصولات مراقبت از پوست پیدا کردم این است که یکی یکی آن را انجام دهیم. می دانم که اگر چند مورد از محصولات مراقبت از پوست جدید خریداری کرده اید وسوسه انگیز است ، که همه آن ها را به یکباره استفاده کنید، اما اگر این کار را انجام دهید ، نمی دانید کدام یک از آن ها پوست شما را بهبود می بخشند و کدام یک به طور بالقوه می توانند شما را از بین ببرند. بنابراین سعی کنید صبور باشید و فراموش نکنید که دوبار پاک کنید و اطمینان حاصل کنید که پوست خود را به ترتیب درست لایه برداری می کنید. امیدوارم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

 

برگرفته از: https://hudabeauty.com/these-2-small-changes-had-a-major-impact-on-my-skin/

 

بیشتر بخوانید:

برنامه روتین شبانه مراقبت از پوست

نکات مراقبت از پوست در هوای آلوده

همه آنچه که درباره تونر باید بدانید/ چرا استفاده از تونر برای پوست ضرورت دارد؟

تونر های خانگی و طبیعی برای همه انواع پوست

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید