بهترین مدل آرایش متناسب با لباس صورتی

4954
آرایش متناسب با لباس صورتی

رنگ صورتی، به علت تداعی کردن حس لطافت، سرزندگی و آرامش، بیشتر از هر رنگ دیگری، نشان زنانگی و لطافت خانم هاست. هرچه رنگ صورتی روشن تر باشد، احساس آرامش و ملایمت بیشتری دارد و هر چه به تیرگی برود، رنگ پر جنب و جوش و شاد و پر انرژی تر می شود.

صورتی و طیف های مختلفش از آن رنگ هایی است که همه خانم ها در کمد لباس هایشان چند تکه ای از آن دارند. اما ست کردن لباس و آرایش با این رنگ محبوب قوانین خاص خود را دارد.

علاوه بر داشتن استایل و تیپ مناسب، استفاده از یک آرایش جذاب که با رنگ لباس نیز هماهنگ باشد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در این مطلب پیشنهادهای بسیار خوبی را برای یک آرایش جذاب که با لباس صورتی متناسب باشد را آماده کرده‌ایم با ما همراه باشید.

مدل آرایش با لباس صورتی روشن و صورتی کمرنگ

یکی از مناسب ترین رنگ های انتخابی برای مراسم هایی که در فصول گرم سال یعنی بهار و تابستان برگزار می شود، صورتی روشن است. برای آرایش متناسب لباس صورتی کمرنگ بهترین اقدام این است که تمام تمرکزتان بر روی یک قسمت از چهره قرار بدهید و باقی قسمت ها را خنثی کنید.

 

  • اگر قسمت انتخابی شما آرایش،  چشم هایتان است بهتر است برای سایه چشم هایتان از ترکیب رنگ طلایی و سایه طبیعی و یا خاکستری مایل به قهوه ای استفاده کنید. بهتر است از مژه مصنوعی استفاده کنید تا مژه هایی پرپشت داشته باشید. آرایش چشم اسموکی و صورتی کمرنگ هم گزینه مناسبی است.
برای آرایش لب هایتان بهتر است از رژ لب صورتی کمرنگ و همرنگ با لباستان استفاده کنید و بهترین انتخاب برای رژگونه استفاده از رنگ همرنگ با رژ لب یا صورتی کمرنگ است.

بهتر است از یک کرم پودر رنگ متوسط ، نه خیلی تیره نه خیلی روشن که فقط پوست صورت را یکدست و صاف می کند، استفاده کنید.

 

میکاپ با لباس صورتی

آرایش مناسب لباس صورتی

 

آرایش مناسب با لباس به رنگ صورتی تیره

بهترین روش برای آرایش متناسب لباس صورتی یا سرخابی، تیره تمرکز بر روی چشمان و خنثی سازی باقی نواحی صورت است.

  • برای آرایش چشم بهتر است چشم های خود را به سبک دودی (اسموکی) و با استفاده از رنگ های تیره آرایش کنید. اگر چشمان شما قهوه ای است رنگ سایه بنفش متوسط برای شما مفیدتر می باشد.
برای آرایش لب هایتان، اگر از سایه بنفش استفاده کرده اید مناسب است که از رنگ بنفشی که یک درجه روشن تر می باشد استفاده کنید. در غیر این صورت رژلب به رنگ اسطوخودوس مناسب ترین انتخاب برای شما می باشد.
 بهترین رنگ پیشنهادی برای رژگونه، رنگ ارکیده ای یا همان صورتی مایل به بنفش بهترین انتخاب برای شما است.

 

میکاپ مناسب لباس صورتی تیره

 

آرایش مناسب لباس صورتی

آرایش مناسب با رنگ لباس صورتی – نارنجی ( مرجانی )

اگر رنگ لباسی که انتخاب کرده اید بین رنگ های صورتی و نارنجی رنگ می باشد و به عبارتی صورتی مرجانی است بهترین راه آرایش متناسب لباس صورتی به این صورت است:

  • بهتر است برای سایه چشم هایتان از ترکیب طیف گرم رنگ طلایی سایه با سایه خاکستری استفاده کنید.

برای آرایش لب ها بهترین انتخاب رنگ ماتیک نود که بی رنگ باشد است. برای جذاب تر کردن لب هایتان می توانید ازبرق لب استفاده کنید. بهترین گزینه برای آرایش گونه هایتان انتخاب رنگ رژگونه هم ست با رنگ رژلبتان می باشد.

آرایش مناسب لباس صورتی

آریاش با لباس مرجانی

شما باید با کمی بازی با رنگ ها، در نهایت با توجه به رنگ پوست و چشم تان آرایش مورد نظر خود را انتخاب کنید. امکان دارد بعضی رنگ ها روی چهره شما به خوبی ننشیند و با رنگ پوست تان هماهنگ نباشد. 

ست کردن لباس با رنگ صورتی

 

ترکیب رنگ با صورتی

ترکیب صورتی با سفید

این ترکیب در همه حال خوب از آب درمی آید. صورتی های پررنگ تر با سفید یکدست و صورتی های کمرنگ با شیری زیبا می شود.

ترکیب صورتی با آبی

شما می توانید بلوز صورتی کمرنگ را با آبی کمرنگ ست کنید و بسیار ملیح و مهربان جلوه کنید یا اینکه تن های پررنگ تر صورتی و آبی را باهم بپوشید و شاد و پرانرژی تر بنظر برسید.

ترکیب صورتی با خاکستری

خاکستری رنگ خنثایی است که با همراهی رنگ شاداب صورتی بسیار چشم نواز خواهد شد، انتخاب طیف کمرنگ آن ها بهترین است.

 

بیشتر بخوانید:

آرایش متناسب با لباس قرمز برای جذابیت بیشتر

بهترین آرایش مناسب با لباس مشکی

آرایش مناسب برای موهای مشکی 

آرایش صورت مناسب برای موهای خاکستری و جو گندمی

آرایش صورت مناسب برای پوست روشن و موی بلوند

 

فروشگاه bestwiki.ir
فروشگاه bestwiki

دیدگاهتان را بنوسید

Please enter your comment!
Please enter your name here