به روز ترین آرایش لب 2015

406

استفاده از رژلب های تکراری شما را خسته کرده است؟ دوست دارید رژهایی داشته باشید که به لباس ها و لاک و جواهرات تان بیاید؟ کمی تغییر با خلاقیت ایجاد کنید و با روش های ساده رژهای جدید داشته باشید.

در اینجا چند روش حرفه ای برای رسیدن به رنگ رژلب دلخواه تان خواهید آموخت.

لوازم مورد نیاز:

– کرم پودر

– کانسیلر

– چرب کننده لب

– برس رژلب

قدم اول:

 

به روز ترین آرایش لب 2015

 

از چرب کننده لب برای مرطوب کردن لب های تان استفاده کنید. اگر لب هایی خشک و پوست پوست دارید از اسکراب های مرطوب کننده لب استفاده کنید تا خشکی و پوسته ها را از بین ببرید. خشکی لب ها باعث می شود آرایش تان بد به نظر برسد. سپس کرم پودر و کانسیلررا به لب های تان زده تا آرایش لبی مرتب داشته باشید. زدن پنکیک پودری هم باعث می شود رژلب روی لب های تان فیکس بماند.

قدم دوم:

 

به روز ترین آرایش لب 2015

 

رژلب صورتی جذاب تان را بر دارید و با قلم مو روی انگشت تان بزنید و رژ را یک لایه با انگشت به صورت ضربه ای روی لب بزنید. می توانید از چرب کننده  لب میوه ای نیوآ هم استفاده کنید تا لب پایه سازی شود و برای آرایش آماده باشد. از خط لبی صورتی نیز برای مرتب کردن دور لب نیز استفاده کنید.

قدم سوم:

 

به روز ترین آرایش لب 2015

 

کانسیلر رنگ روشنی برداشته و روی لب های تان به صورت نقطه نقطه بزنید. می توانید از کانسیلر مایع هم استفاده کنید. کانسیلر را به صورت لایه ای نزنید. آن را آرام با انگشت تان محو کنید و اگر می خواهید روشن تر شود باز هم کانسیلر بزنید. از قسمت فوقانی لب شروع کرده و بعد به قسمت های پایینی بزنید.

قدم چهارم:

 

به روز ترین آرایش لب 2015

 

طوری کانسیلر را با برس یا انگشت اشاره و یا انگشت حلقه تان محو کنید که لب تان دو رنگ نباشد و انگار که فقط یک رژلب استفاده کرده اید. اگر رنگ ماتش را دوست ندارید، می توانید از یک برق لب استفاده کنید تا لبانی درخشان و زیبا داشته باشید.

 

قدم پنجم:

 

به روز ترین آرایش لب 2015

 

اگر رژلب مات می خواهید، کمی رژگونه صورتی مات را با قلم روی لب های تان زده تا لبانی تازه و مات داشته باشید.

همین! می توانید این تکنیک را با رنگ های دیگر نیز امتحان کنید.

 

 

 

منبع:  modeonline.ir

 

 

* راهکار هایی برای داشتن رژ لب ثابت

* رژ لب قرمز مناسب پوستتان را انتخاب کنید

* مضرات استفاده از رژ لب

 

 

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید