نکات استفاده از بیوتی بلندر و روش تشخیص بیوتی بلندر اصل

8748
بیوتی بلندر

بیوتی بلندر یکی از جدیدترین محصولات آرایشی است که این روزها طرفداران زیادی دارد. این اسفنج آرایشی از پرکاربردترین ابزارهای میکاپ در دنیا محسوب می شود. اما دلیل محبوبیت آن چیست؟ بسیار واضح است که پد بیوتی بلندر به دلیل شکل تخم مرغی که دارد برای پخش کردن لوازم آرایشی روی صورت بسیار عالی و بی نقص عمل می کند. هنگامی که شما این پد را داخل کیف لوازم آرایشتان دارید نیازی به حمل چندین نوع براش نخواهید داشت زیرا بیوتی بلندر کار همه آنها را به تنهایی انجام می دهد.

از اسفنج بیوتی بلندر می‌ توانید برای به کار بردن فونداسیون، رژ گونه، کانسیلر، کرم مرطوب‌ کننده و بقیه لوازم آرایشی استفاده کنید. شما فقط نیاز دارید که راه درست آماده کردن اسفنج بیوتی بلندر و تکنیک‌های صحیح را بدانید تا به نتیجه دلخواهی که می‌خواهید برسید.

روش استفاده از اسفنج آرایشی بیوتی بلندر

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که شما می‌ توانید در رابطه با استفاده از بیوتی بلندر مرتکب شوید این است که از اسفنج خشک برای به کار بردن محصولات مراقبت پوست و یا آرایش کردن استفاده کنید. پد خیس نه تنها پوست را کاملا یکدست پوشش میدهد بلکه لوازم آرایش را نیز به خود جذب نمی کند. قبل از استفاده، اسفنج را زیر شیر آب بگیرید تا کاملا خیس شود و یا با یک اسپری کاملا خیس کنید.

 وقتی که می‌ خواهید از اسفنج تان استفاده کنید،  آن را به آرامی فشار دهید تا آب اضافی از آن بچکد. اما حواستان باشد که زیاد فشار وارد نکنید تا اسفنج پاره نشود.

در حین کار اگر احساس کردید که اسفنج تان خشک شده می توانید دوباره آن را خیس کنید.

بیوتی بلندر

پد را به صورت ضربه ای به کار ببرید.

اسفنج بیوتی بلندر را به صورت ضربه ای استفاده کنید. در این صورت هم میکاپ را روی پوست قرار داده و هم آن را مخلوط می کنید. در این صورت آرایش به خوبی روی پوست نشسته و ظاهر بهتری به دست می آید.

کاربردهای مختلف بیوتی بلندر

از بیوتی بلندر برای پخش کردن کرم پودر، کانسیلر، رژ گونه، هایلایتر و… استفاده می شود.

برای مواد آرایشی مانند کرم پودر، کرم مرطوب‌ کننده رنگی، بی بی کرم یا کانسیلر، مقداری از کرم را به صورت نقطه نقطه روی صورت تان بگذارید و با حرکات ضربه ای اسفنج و به آرامی کرم تان را پخش کنید تا کاملا یکدست شود. از مقدار کمی کرم استفاده کنید و اگر نیاز بود اضافه کنید.

برای محصولات آرایشی فشرده مانند رژگونه یا هایلایتر می‌ توانید مستقیماً اسفنج را داخل محصول بزنید.

بیوتی بلندر

 از انتهای تیز اسفنج برای اعمال آرایش روی نقاط کوچک‌ تر استفاده کنید 

برای لوازم آرایشی که می خواهید در نقاط بزرگی از صورت به کار ببرید مانند کرم پودر از سر پهن اسفنج استفاده کنید و برای لوازم آرایشی که می‌ خواهید برای نقاط کوچکی از صورت به کار ببرید، مثل کانسیلر زیر چشم، کناره های بینی یا هایلایتر انتهای نازک اسفنج را به کار ببرید.

 

بعد از هر بار استفاده از اسفنج آن را بشویید

اسفنج بیوتی بلندر واقعاً جاذب است بنابراین می‌ تواند موجب رشد باکتری شود، توصیه می کنیم که بعد از هر بار استفاده بیوتی بلندر را آب گرم و کمی شامپو بچه بشویید.

 

همیشه یک بیوتی بلندر اضافه داشته باشید.

داشتن یک بیوتی بلندر اضافی می‌ تواند کمک‌ کننده باشد، به این صورت که یکی به صورت خیس و برای اعمال آرایش استفاده شود و دیگری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی به صورت خشک استفاده شود.

اگر مقدار زیادی رژگونه، برنز کننده یا کرم پودر استفاده کردید اسفنج  خشک را روی آن نواحی بکشید تا از شدت رنگی بودن آن بکاهید به این خاطر که اسفنج خشک است مقدار زیادی از آرایش را برمی‌ دارد و به شما یک رنگ طبیعی می‌دهد

 

انتخاب رنگ پد بیوتی بلندر

در حال حاضر شرکت بیوتی بلندر ۷ مدل از انواع بیوتی بلندر را تولید میکند که هرکدام از آنها رنگ خاص و کاربرد خاص خودشان را دارند.

بیوتی بلندر

نوع original که صورتی است و کاربرد جامع و چند منظوره دارد،

نوع nude که رنگ آن قهوه ای روشن است،

نوع Pro که بزرگ و مشکی است که به آن BodyBlender هم می گویند چون برای استفاده روی بدن هم هست (غیر از صورت)و بهتر است برای اعمال کرم پودر های تیره از این رنگ استفاده کنید زیرا میزان رنگ پذیری کمتری دارد،

نوع Pure که سفید است و برای پوستهای حساس استفاده می شود، همچنین این رنگ به طور خاص برای محصولات مراقبت از پوست و سرم ها استفاده می شود.

نوع beauty.blusher که آن هم سفید مات است،

نوع micro.mini که سبز فسفری است و سایز کوچکتری نسبت به انواع دیگه دارد و نوع swirl که رنگ ترکیبی صورتی و سفید دارد. هر کدام از این رنگ ها کاربرد خاص خودشان را دارند.

 

بیوتی بلندر

 

روش های تشخیص بیوتی بلندر اصل از تقلبی

♦ رنگ اسفنج های بیوتی بلندر همان طور که در بالا گفته شد یکی از مشخصه های تشخیص اسفنج اصل از تقلبی است. هر رنگی غیر از رنگ های بالا فیک است.

♦ بیوتی بلندر اصل در محفظه پلاستیکی شفاف قرار دارد، دقت کنید بسته آن پلاستیکی است. به لوگوی بیوتی بلندر دقت کنید که حتما دقیقا لوگوی خود بیوتی بلندر که شبیه یک پروانه است روی قوطی درج شده باشد.

بیوتی بلندر

♦ سایز بیوتی بلندر اصلی وقتی خیس می شود دو برابر می شود اما بیوتی بلندر تقلبی یا اصلا تغییر سایز نمی دهد یا خیلی کم بزرگ می شود. بیوتی بلندر اصلی وقتی خشک شود به سایز اصلی خود برمی گردد.

♦ اسفنج بیوتی بلندر اصلی کمی سفت و متراکم است. بعد از اولین استفاده کم کم نرم تر خواهد شد. در حالیکه بیوتی بلندر تقلبی از ابتدا خیلی نرم و شل هست.

♦ تمام بیوتی بلندرهای اصل بدون لبه و شبیه تخم مرغ هستند. هر اسفنج دیگری که تحت عنوان بیوتی بلندر فروخته می شود و شکل دیگری دارد فیک است. در تصویر زیر اسفنج سمت راست فیک است.

بیوتی بلندر

 

  • بهتر است هر سه ماه یک بار حتی اگر بیوتی بلندرتان هنوز سالم است آن را دور بیندازید و از اسفنج جدید استفاده کنید.

 

بیشتر بخوانید:

راهنمای خرید فیس براش/ فیس براش چیست؟

براش آرایشی خوب چه ویژگی هایی دارد؟ معرفی انواع براش

روش صحیح شستن قلم موهای آرایشی (براش)

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید