تبلیغات

پورتال اجتماعی شبره ، با بیش از ۵ سال سابقه حضور در فضای وب، در شاخه عمومی و تخصصی در حوزه های مختلف از جمله سبک زندگی ، مد ، گردشگری ، پزشکی ، سرگرمی ، فـرهنگ و هنر و … مدتهاست که میزبان جمعیت عظیم جامعه فارسی زبان در سراسر دنیاست.
از اینرو با تبلیغات در این سایت و در مطالب تخصصی میتوانید به راحتی خود را به مخاطب خاص خود معرفی کنید و به سرعت به هدف اصلی خود برسید.

با تبلیغات در ذهن مشتریان خود ماندگار شوید

جایگاه‌های بنرها بصورت تصویری

قوانین و مقررات
قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.
از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.
در زمان نمایش اگهی، اگر تغییری در ماهیت سایت آگهی دهنده بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات باشد ایجاد شود ، نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.
از درج آگهی شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی معذور می باشیم و مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد.
در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
وب سایت شبره محتوی تبلیغ‌ها را در بدو سفارش بررسی میکند و چنانچه در زمان مدت قرارداد محتوی آن تغییر کند و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، آن تبلیغ حذف می‌گردد و عواقب آن بر عهده آگهی‌دهنده می‌باشد.

تلفن جهت جذب آگهی: ۰۹۱۹۶۴۲۲۴۱۹

شما کاربر گرامی می توانید درخواست ها، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما و یا با آیدی تلگرام shebrehadmin  با ما در میان بگذارید.