ترفندهای آرایشی با مداد چشم سفید

3808

اگه از انواع مداد چشم، رنگ سفیدش یکی از اجزای اصلی آرایش صورت روزانه شما نباشه پس سخت در اشتباهین! چرا؟! مداد چشم سفید نه تنها برای کشیدن خط چشم سفید و بولد مناسبه بلکه یک سری ترفندهای آرایشی و حرفه ای خاصی داره که می تونین آرایش صورت خودتون رو برای تابستون  شکل کاملا تازه ای ببخشین و اون طراوت و تازگی مخصوص تابستون رو توی آرایش چشم خودتون هم بیارین، ادامه ی متن رو از دست ندین!

 کم کردن مقدار قرمزی

چه چشمهاتون از آلرژی چه گریه کردن زیاد قرمز شده باشه، این ترفند آرایشی براتون خیلی مفیده. خط چشم سفید رو روی واترلاین و پلکتون بکشین تا اثر قرمزی خنثی بشه و چشم ها بازتر و درشت تر نشون داده بشه.

بهتر نشان دادن سایه چشم

اگر از سایه چشمی استفاده میکنین و میخواین که رنگدانه هاش خیلی خوب به نظر برسن و توی چشم همه بزنن و پرایمر و کانسیلر هم در دسترستون نبود، میتونین از مداد چشم سفید به عنوان پایه روی پلکتون استفاده کنین که حتی مات ترین و بیحال ترین سایه چشم رو هم به بهترین شکل نشون میده.


بیشتر بخوانید: چگونه با آرایش چشم های مان را درشت کنیم؟


هایلایت کردن ابرو

با استفاده از مداد چشم سفید می تونین ابروهاتون رو بالاتر از چیزی که هست نشون بدین. فقط کافیه با مداد چشم سفیدتون بالا و زیر ابرو رو بکشین و با انگشتتون محو کنید تا یه هایلایت ملایمی به وجود بیاد و ابروتون کاملا بالا بره و جذاب بشه.

آرایش چشم

دادن مدل آمبره به آرایش چشم

آرایش چشم شاید در نگاه اول خیلی سخت به نظر برسه اما با خط چشم سفید کشیدن این مدل سایه چشم خیلی راحته. برای کشیدن سایه چشم آمبره فقط به دوتا رنگ احتیاج دارین: مداد چشم سفید و یک مداد چشم مشکی، آبی یا بنفش یا هر رنگ دیگه که دوست دارین. اول از همه با مداد چشم سفید یک خط روی روی خط مژه پلک بالا از گوشه ی داخلی چشم تا مرکز پلک بکشین. بعد خط چشم رنگی رو بردارید و از مرکز تا خارج از گوشه ی خارجی چشم بکشین. بعد با یک براش خط چشم ظریف و کوچک مرکز این دو رو باهم به خوبی ترکیب کنین! همین!


بیشتر بخوانید: معرفی کاربرد انواع قلم موهای آرایشی با تصویر


بزرگتر نشان دادن چشم ها

هر کدوم از ماها با یک مدل چشم مخصوص به خودمون به دنیا اومدیم و کاریش نمیشه کرد، اما میتونین با ترفندهای آرایشی آرایش چشم رو جوری تغییر بدین که خودتونم تعجب کنین! یکی از این ترفندها استفاده از مداد چشم سفید هستش که میتونه به خیلی بزرگ نشون دادن چشم ها کمک کنه. واترلاین پلک پایین رو باهاش بکشین و این باعث میشه که با سفیدی رنگ چشمتون ترکیب بشه و بزرگتر نشونش بده!

هایلایت کردن گوشه ی داخلی چشم

به جز کانسیلر برای پوشاندن حلقه های سیاه زیر چشم، خط چشم سفید هم می تونه گوشه ی داخلی چشم ها رو پر کنه و به چشم ها زیبایی و درخشش خاصی بده! درست مثل هایلایتر!

منبع: zibamoon.com

فروشگاه bestwiki.ir
فروشگاه bestwiki

دیدگاهتان را بنوسید

Please enter your comment!
Please enter your name here