ترفندهای زیبایی که فقط سلیبریتی ها میدانند

1241
راز زیبایی سلبریتی ها

سلبریتی ها معمولاً با میکاپ آرتیست ها و آرایشگران مختلف و بهترین ها در ارتباط هستند و به همین دلیل راهکارهای عالی را می شناسند که می‌ تواند جزء رازهای زیبایی آنها محسوب شود. سلبریتی ها به علت حضور در مراسم های مختلف باید همیشه به استایل و چهره خود رسیدگی کنند و برایشان اهمیت زیادی دارد. در این قسمت می توانیم چند مورد از رازهای زیبایی سلبریتی ها را با شما در میان بگذاریم تا بتوانید از آنها استفاده کنید.

 

راز درخشش صورت هیلاری داف

ترفند زیبایی

راز زیبایی هیلاری داف، پوست بسیار درخشانش است. استفاده از اسپری های مخصوص شفافیت صورت قبل از میکاپ، ترفند او برای پوست درخشانش می باشد. استفاده از رطوبت قبل از کرم پودر تمام خستگی پوست را از بین می برد. این اسپری ها آنتی اکسیدان هستند و به زیبایی طبیعی پوست کمک می‌ کنند و آن را در کل روز آبرسانی می کنند.

راز زیبایی مو لیدی گاگا

لیدی گاگا می‌ داند که اگر بخواهید موهای بلند خود را به بهترین حالت ممکن نگه دارید، باید از بعضی از شامپو های خاص استفاده کنید تا وزی مو ها گرفته شود؛ مخصوصاً اگر موهایتان را زیاد رنگ می کنید. او از شامپوی شیمر استفاده می کند که رنگ بنفش دارد. این شامپو به روشن کردن هایلایت ها و برداشتن زردی های موی بلند کمک می کند.

راز پاهای زیبای کریستینا هندریکس

راز زیبایی سلبریتی ها

موهای قرمز زیبا و رنگ پوست روشن قطعاً زیبایی پوست او را چند برابر می کند و باعث می‌ شود که فوق‌العاده به نظر برسند. این سلبریتی در این باره گفته است که اگر قرار باشد دامن کوتاه بپوشد، میکاپ‌ ارتیست او کرم پودر را بعد از لوسیون بدن برای زیبای پوست بدنشان استفاده میکنند
پس نکته تخصصی در این قسمت این است که از اسپری تثبیت کننده برای بدن استفاده کنید تارنگ مواد آرایشی باعث کثیف شدن لباستان نشود.

 

راز زیبایی پوست هاله بری

راز زیبایی سلبریتی ها

شاید متعجب شوید که این شخص چگونه چنین پوست عالی دارد. راز زیبایی او در دانه قهوه است. این سلبریتی دانه های قهوه را به شوینده بدن اضافه می کند و سپس آن را به عنوان لایه بردار برای جلوگیری از سلولیت به بدنش می‌ زند. این لایه برداری ملایم دانه های قهوه با کافئین باعث افزایش جریان خون و نرم کردن پوست می‌ شود. این روش همچنین به جلوگیری از تجمع آب در بدن کمک می کند. شما نیز می توانید دانه قهوه را با آب گرم ترکیب کنید و یا آن را با شوینده بدن مخلوط کنید.

 

راز زیبایی پوست کیت میدلتون

راز زیبایی سلبریتی ها

راز زیبایی کیت میدلتون، فیشیال بی ونوم است. این فیشیال به درمان زخم ها. آکنه و بهبود بافت پوستی و کاهش چین و چروک ها کمک می کند. همچنین یک بوتاکس طبیعی محسوب می‌ شود، زیرا قدرت سفت کنندگی پوست دارد اما اگر به فیشیال حساسیت دارید، بهتر است آن را نادیده بگیرید.

ریموور میکاپ مخصوص راچل بیلسون

راز زیبایی سلبریتی ها

راچل می‌ گوید که عاشق پاک کردن میکاپ با وازلین است. او به سرعت و به آسانی میکاپ خود را بعد از یک روز طولانی با این روش پاک می‌ کند. وازلین نه تنها یک راه سریع برای پاک کردن آرایش محسوب می‌ شود، بلکه با پوست شما بسیار ملایم برخورد می‌ کند و رطوبت دهی آن را افزایش می دهد.

نکته تخصصی: از وازلین می توانید به عنوان یک لوسیون هم استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که وازلین شما بدون بو است تا باعث حساسیت پوست نشود.

 

راز درخشندگی پوست جوئل

راز زیبایی سلبریتی ها

این خواننده راز زیبایی پوست خود را مدیون استفاده از رژگونه های عالی می داند. او از رژگونه زیر کرم پودر خود روی گونه هایش استفاده می‌ کند تا براقیت طبیعی داشته باشد. استفاده از این لوازم زیر کرم پودر نباید بیش از حد زیاد باشد.

منبع: ruban.com

بیشتر بخوانید:

راز زیبایی زنان کشورهای مختلف چیست؟

راز زیبایی و پرپشتی موهای زنان چینی چیست؟

رازهای جوان ماندن پوست بعد از سی سالگی

 

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید