ترندهای آرایشی و زیبایی در سال 2021

632

به علت شیوع ویروس کرونا و پشت سر گذاشتن روزهای سخت قرنطینه همه ما مشتاق بازگشت به دنیا زیبای قبل از کرونا هستیم. بسیاری از مشاغل تحت تاثیر ویروس کووید ۱۹ قرار گرفتند و آرایشگاه ها نیز از این مشکلات مستثنا نبودند. با بسته بودن سالن ها و آرایشگاه ها بسیاری از ما مجبور شدیم خودمان موهایمان را رنگ کنیم، ابروهایمان را اصلاح کنیم و….ما در این دوران یاد گرفتیم که بیشتر روی پای خود بایستیم

دنیای زیبایی هم تحت تاثیر کووید ۱۹ قرار گرفته و ترندهای آرایشی و زیبایی نسبت به سال های قبل به سمت سادگی رفته اند. در این مطلب می‌خواهیم به‌سراغ ترندهای زیبایی سال ۲۰۲۱ برویم و ببینیم دنیای جدید در این سال چه چیزی برایمان تدارک دیده است.

 

ترندهای آرایشی و زیبایی در سال ۲۰۲۱

مراقبت از پوست

در این پاندمی بزرگ، آرایش نکردن به یکی از ترندهای دنیای زیبایی بدل شده است. در سال ۲۰۲۱ بیشتر شاهد محصولات مراقبت از پوست و زیبایی پوست هستیم و توجه ها به سمت داشتن پوستی صاف و شاداب جلب شده است؛ پوست هایی تمیز و براق به همراه کک و مک روی صورت .

پوست درخشان و سالم

حفاظت از پوست در برابر نور آبی مانیتورها و گوشی‌ها

در طول دوران کرونا و خانه نشین شدن بسیاری از افراد، استفاده از کامپیوتر و گوشی به طرز قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کرده است. و همان طور که می دانید نور آبی مانیتور و گوشی ها می تواند اثرات مخربی روی پوست صورت داشته باشد.

 

 رژ لب‌های مایع

در زمان شیوع کرونا لوازم آرایشی که ماندگاری بیشتری دارند، طرافداران بسیاری پیدا کردند. زنان این روزها به دنبال محصولات آرایشی می‌گردند که در طول روز ماندگاری بالایی داشته باشند و با وجود استفاده از ماسک، نگران پاک شدن آن‌ها نباشند.

 

خط چشم های متفاوت و جالب

به لطف وجود ماسک صورت، خط چشم های کلاسیک در سال ۲۰۲۱ بسیار طرفدار دارند. اگر می خواهید این ترند را به سادگی انجام دهید، سراغ خط چشم گربه ای کلاسیک بروید، یا از خط چشم های گرافیکی استفاده کنید. (چگونه خط چشم نامرئی بکشیم؟ + فیلم)

ترندهای آرایشی و زیبایی

آرایش تک رنگ

از دیگر ترندهای آرایشی و زیبایی در سال ۲۰۲۱ می توان به آرایش تک رنگ یا مونوکروم اشاره کرد. در این سبک آرایشی شما از یک تناژ رنگ برای آرایش چشم، رژگونه و رژلب استفاده می کنید.

 

موهای طبیعی و خوش حالت

دوری از حالت‌دهنده‌های مصنوعی مو یکی از ترندهای این سال خواهد بود. بر اساس این ترند، حالت دادن به موها با استفاده از بابیلیس‌، اتوی مو یا سشوارها کمتر طرف‌دار خواهد داشت. به موهایتان اجازه بدهید هر از گاهی حالت اصلی خودشان را داشته باشند و آن‌ها را با استفاده از وسیله‌های مختلف حالت ندهید. البته استفاده از محصولات مراقبت مو بسیار توصیه می شود تا موهای طبیعی شما حالت زیبایی داشته باشد.

موهای طبیعی و خوش حالت

ابروهای طبیعی‌ و لیفت ابروها

به علت ماندن در خانه دیگر مجبور نیستید ابروهایتان کاملا مرتب باشد فقط کافی است تمیز باشند ولی به طبیعی‌ترین صورت ممکن . درصورتی‌که ابروهای نامرتبی دارید قادر خواهید بود از ژل یا صابون‌های ابرو برای لیفت نمودن ابروهایتان استفاده کنید. (لیفت ابرو در خانه با صابون ابرو)

جدیدترین مطالب مربوط به مد و زیبایی را در اینستاگرام مجله شبره بخوانید. 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید