ترندهای آرایشی که در سال 2019 مد خواهند بود!

2599
ترند آرایش سال 2019

ترند سال ۲۰۱۹ با مدل موهای حجیم و لباس های اورال یادآور سبک و سیاق آرایش و زیبایی دهه ۸۰ میلادی است. 

ترند آرایش مو در سال ۲۰۱۹

رنگ مو با سایه های بلوطی و خرمایی: به گفته آرایشگران حرفه ای رنگ مو با پایه خرمایی یکی از ترندهای مهم رنگ مو برای امسال خواهد بود.

ترند آرایش سال 2019

 

رنگ مو با پالت پنتون: رنگ مرجانی رنگ سال ۲۰۱۹ می باشد که توسط شرکت پنتون معرفی شده است و طیف مختلف این رنگ شاد در سال  ۲۰۱۹ در بسیاری از آرایش ها و رنگ موها دیده خواهد شد.  

ترند آرایش سال 2019

 

چتری های کوتاه و بچه گانه: این مدل چتری به صورت هرکسی نمی آید، اما سن را پایین نشان می دهد و بر خصوصیات چهره تأکید می کند.

ترند آرایش سال 2019

ترند آرایش صورت در سال ۲۰۱۹

 

آرایش صورت طبیعی: شعار سال ۲۰۱۹ “صورت طبیعی” است. در این سبک از آرایش باید به جای استفاده از کرم پودرهایی با پوشش دهی کامل به سراغ کرم های سبک تر و روشن تر بروید و سعی کنید آرایشی کاملا طبیعی داشته باشید که لازمه آن داشتن پوستی سالم و شاداب است. همچنین میکاپ آرتیست ها در تلاش هستند تا این باور را به وجود بیاورند که هیچ چیزی مثل اجزای طبیعی صورت زیبا نیست. بنابراین هنگام آرایش کردن،‌ اندازه لب ها، شکل ابروها و… را تغییر نمی دهند.

خط چشم جدید و منحصر به فرد : خط چشمی که در سال ۲۰۱۹ شاهد آن خواهیم بود به این صورت است که خط چشم ها تا زیر ابرو و روی پلک بالایی کشیده می شود. این سبک جدید و منحصر به فرد بسیار متفاوت از مدل های متفاوت و تکراری خط چشم ها خواهد بود. 

سایه چشم براق: استفاده از سایه چشم براق و لوازم تزئینی مانند نگین و پولک برای آرایش چشم ها یا روی گونه ها و لب ها بسیار مورد توجه خواهد بود.

ترند آرایش سال 2019

 

سایه های بلوطی: بنفش ، خاکستری ، شرابی ، سیاه و سفید و فیروزه ای سایه هایی هستند که در سال ۲۰۱۹ دوباره مد شده اند. همچنین سایه های قرمز و رژ لب های مخملی جزو مدهای سال جدید هستند و سایه های صورتی ، طلایی ، شکلاتی و کرم رنگ نیز جزو منتخب های جدید برای امسال هستند. 

 

سبک جدیدی از سایه زدن: این سبک را در مد امسال می بینید این سایه ها در بالا و پایین چشم به شکل دو رنگ کاملا متفاوت یا متضاد زده می شود.

استفاده از رنگ های نئونی: رنگ های نئونی از سال گذشته در دنیای مد و آرایش خودنمایی می کردند اما طرفداران زیادی نداشت. اما تابستان ۲۰۱۹ به طور گسترده شاهد میکاپ ها و رنگ موهای نئونی هستیم.

میکاپ نئونی

 

آرایش ساده ابروها ابروهایتان کاملا ساده و بدون هیچ آرایشی باشد ولی بقیه صورت خود را آرایش کنید، ابروها باید به شکل طبیعی برداشته شود و قوس و حالت طبیعی خود را حفظ کند تا یک چهره ی طبیعی را نمایان کند.

 

رژ لب قرمز روشن: رنگ قرمز روشن ترند آرایش لب در سال ۲۰۱۹ خواهد بود.  

ترند آرایش سال 2019

 

براق و درخشان کردن پوست: استفاده کردن از هایلایتر برای درخشش بیشتر پوست در سال ۲۰۱۹ از اهمیت زیادی برخوردار است البته نباید در براق کردن پوست اغراق کرد و درخشش پوست باید به صورت طبیعی باشد.

 

استفاده از محصولات مراقبت از پوست پروبیوتیک: کلید داشتن پوست سالم و درخشان استفاده از محصولات پروبیوتیک است که در این سال مورد توجه ویژه قرار گرفته اند. 

ترند آرایش سال 2019

 

ناخن های رنگارنگ و استفاده از رنگ های نئونی: لاک ناخن ناهماهنگ و رنگارنگ از ترندهای زیبا و هیجان انگیز ۲۰۱۹ است. 

ترند آرایش سال 2019

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید