ترکیب رنگ مناسب برای لباس های زمستانی؛ پالت رنگی زمستانی

5512
ترکیب رنگ زمستانی

اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که با شروع شدن فصل سرما به سراغ لباس های تیره و قهوه ای می روید باید بگوییم سخت در اشتباه هستید. اگر بر اساس هر فصل رنگ لباس تان را انتخاب کنید تاثیر مثبتی روی تیپ و استایل تان خواهد داشت. با ما همراه باشید تا ترکیب رنگ های مناسب برای فصل زمستان را به شما معرفی کنیم.

 

قهوه ای و بورگاندی (قرمز قهوه ای)

رنگ قهوه ای از رنگ هایی است که در همیشه در کمد لباستان پیدا می شود و ترکیب آن با قرمز بورگاندی و خردلی بسیار عالی می شود.

رنگ زمستانی

رنگ زمستانی

 

پالت رنگ زمستانی

ترکیب رنگ زمستانی

 

زرد خردلی

رنگ زرد خردلی از آن رنگ هاییست که پوشیدن آن کمی جرات و اعتماد به نفس می خواهد. اگر نمی خواهید زیادی توی چشم باشید از یک اکسسوری مانند شال خردلی استفاده کنید یا حجم کوچکی از استایلتان را به این رنگ اختصاص دهید.

پالت رنگ زمستانی پالت رنگ زمستانی

ترکیب رنگ زمستانی

بنفش و طوسی

یکی از ترکیب رنگ های محبوب برای استفاده از فصل زمستان ترکیب بنفش و طوسی است.

پالت رنگ زمستانی

 

خاکستری با سفید یا مشکی

رنگ خاکستری یا طوسی و ترکیب آن با رنگ های خنثی مانند سفید یا مشکی از رنگ هایی است که می توانید در همه فصل ها با خیال راحت از آنها استفاده کنید و همیشه خوش تیپ باشید.

ترکیب رنگ زمستانی ترکیب رنگ زمستانی ترکیب رنگ زمستانی

 

آبی نفتی

آبی نفتی شباهت زیادی به آبی کلاسیک همان رنگ سال ۲۰۲۰ دارد. شما می توانید این رنگ زیبا و زمستانی را با خاکستری، بژ، و زرشکی ست کنید.

پالت رنگ زمستانی

ترکیب رنگ زمستانی

 

بنفش آلویی

بنفش آلویی یکی از رنگ های جذاب است که می تواند استایل زمستانی شما را متحول کند. شما می توانید این رنگ جذاب را با رنگ های خنثی، زرد، بژ ست کنید.

پالت رنگ زمستانی

پالت رنگ زمستانی

 

نارنجی

رنگ نارنجی بیشتر یادآور فصل پاییز و برگ ریزان است اما برای استایل زمستانی هم بسیار عالی است. اگر نمی خواهید یک کت به رنگ نارنجی بپوشید می توانید یکی از اکسسوری ها مانند کلاه یا شال گردن را نارنجی انتخاب کنید. شما می توانید نارنجی را با سبز، بورگاندی، خاکستری و مشکی ست کنید.

پالت رنگ زمستانی

ترکیب رنگ زمستانی

 

آبنباتی و پاستلی

این رنگ های دخترانه یکی از بهترین انتخاب ها برای پالتو و اکسسوری های زمستانی هستند و به خوبی حس و حال زمستان را القا می کنند. شما می توانید این رنگ ها را با طوسی، خاکستری، سفید و مشکی ست کنید.

پالت رنگ زمستانی پالت رنگ زمستانی

 

بیشتر بخوانید:

شیک ترین مدل‌های استایل زمستانی + جدیدترین مدل‌های پالتو

نکات مراقبت از پوست در فصل پاییز و زمستان

چگونه یک استایل زمستانی شیک داشته باشیم؟ + جدیدترین مدل‌ها

در فصل پاییز و زمستان چگونه آرایش کنیم؟

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید