ترکیب رنگ مو بلوند کره ای + تصاویر

2362
رنگ مو بلوند کره ای

رنگ مو بلوند کره ای (buttery blonde) یا رنگ مو کره‌ای یکی از رنگ موهای ترند سال ۲۰۲۲ و بهار ۱۴۰۱ است که طرفداران زیادی دارد. اگر می خواهید تغییر زیادی در استایل و چهره خود ایجاد کنید می توانید با توجه به رنگ پوست و چشم هایتان این رنگ مو را انتخاب کنید. از آنجایی که رنگ مو کره ای جزو رنگ های بسیار روشن محسوب می شود باید موهایتان را به پایه ۹ دکلره برسانید. برای داشتن این رنگ موی جذاب باید رنگ های زیر را به نسبت های ذکر شده با هم ترکیب کنید.

فرمول ترکیب رنگ مو کره ای

  • رنگ مو بلوند طلایی بسیار روشن : ۲۰ میل
  • رنگ مو بلوند پلاتینه روشن : ۲۰ میل
  • رنگ موی کاراملی :  ۴۰ میل
  • اکسیدان شماره یک (۶ درصد) : ۱۵۰ میل

رنگ موهای فوق را با نسبت های دقیق با هم ترکیب نمایید و اکسیدان را اضافه کنید و کاملا مخلوط کنید. رنگ را با سرعت عمل بالا روی موها بگذارید بعد از گذشت ۳۵ الی ۴۰ دقیقه موهایتان را بشویید. در طول این مدت مرتب موهایتان را چک کنید که همه قسمت های مو یکدست رنگ بگیرد.

شما می توانید این رنگ موی زیبا را در طیف های مختلف از روشن تا تیره روی موها بگذارید همچنین رنگ موی کره ای یکی از رنگ موهایی است که به صورت هایلایت، آمبره و بالیاژ زیبایی دو چندانی دارد.

رنگ مو بلوند کره‌ای چون با دکلره های بالا روی مو در می آید می تواند آسیب زیادی به موهایتان وارد کند بنابراین بعد از گذاشتن این رنگ مو، استفاده از نرم کننده، ماسک مو و روغن تراپی را در روتین رسیدگی موهای خود قرار دهید. 

تصاویر زیبا از رنگ موی بلوند کره ای

رنگ مو بلوند کره ای رنگ مو بلوند کره ای رنگ مو بلوند کره ای رنگ مو بلوند کره ای رنگ مو کره ای رنگ مو بلوند کره ای رنگ مو کره ای رنگ مو کره ای

بیشتر بخوانید:

فرمول ترکیب رنگ موی ماهگونی + تصاویر

فرمول ترکیب رنگ مو یاسی دودی + عکس

ترکیب رنگ موی صدفی دودی جذاب و زیبا

آموزش ۴ فرمول ترکیب رنگ موی مرواریدی + عکس

فرمول ترکیب انواع رنگ موی بژ + مدل های جذاب

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید