افراد تیزبین می توانند تفاوت بین تصاویر را بیابند!

34
تفاوت بین تصاویر

همان گونه که بدن ما به ورزش و غذای مفید نیاز دارد مغز هم نیازمند تمریناتی است که بتواند خود را بازسازی کند و از آلزایمر و فراموشی جلوگیری کند. حل کردن جدول، دقت در تصاویر و چیدن پازل یکی از راه های به چالش کشیدن مغز است. ما چند تصویر برایتان گردآوری کرده ایم که نشان می دهد که چقدر در هنگام مشاهده تصاویر به جزئیات آنها دقت می کنید.

برای هر تصویر پنج تفاوت بین دو عکس وجود دارد ببینید چه تعداد را می توانید پیدا کنید.

تفاوت بین تصاویر را بیابید

تصویر اول

تفاوت بین تصاویر

فضای کاری خانه چیزی است که بسیاری از ما در سال 2020 به آن عادت کرده ایم. این تصویر یک جفت دفتر کار با تزئینات خوب را نشان می دهد که فقط کمی با یکدیگر متفاوت هستند. پنج تفاوت وجود دارد که می توانید پیدا کنید. در پایین مطلب تفاوت ها را مشخص کرده ایم.

.

.

تصویر دوم

تفاوت بین دو تصویر

این تصویر پر از سرگرمی است. این پازل همچنین پر از تفاوت هایی است که چشم تیزبین آن را تشخیص می دهد. حتماً همه جا را برای تغییرات جستجو کنید. در این تصویر هم مانند تصویر بالا 5 تفاوت را بیابید.

.

.

تصویر سوم

تفاوت بین تصاویر

به نظر می رسد اینجا مکان خوبی برای قدم زدن است. ما پیاده‌روها و سوارانی داریم که از یک روز دلپذیر در این تصویر لذت می‌برند. بین این دو عکس تفاوت‌های بسیار دشواری وجود دارد.

در انتهای مطلب پاسخ را برایتان آورده ایم.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تصویر اول

تفاوت بین دو تصویر

توضیحات: تکیه گاه های اتصال پایه صندلی برداشته شد. یک گیاه جدید روی پایین ترین قفسه است. عکس روی میز وارونه شده بود. یک قفسه جدید به دیوار سمت راست اضافه شد. کاکتوسی که زیر تابلو بود الان از بین رفته است.

پاسخ تصویر دوم

تفاوت بین دو تصویر

توضیحات: چهار بطری از قفسه بالایی خارج شد. پایه های چهارپایه های بار برداشته شده بودند. تابلو عوض شد. مرد سبزپوش نوشیدنی گرفت. بطری بالای قفسه سمت راست برداشته شد.

پاسخ تصویر سوم

تفاوت بین دو تصویر

توضیحات: چند ابر به آسمان اضافه شد. بالای دودکش کوتاه شد. دوچرخه حذف شد. خطوط عابر پیاده در خیابان برداشته شد. دایره وسط حذف شد.

توانستید همه تغییرات را درست حدس بزنید؟

برگرفته از thedelite.com

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید