تکنیک‌هایی که باعث افزایش ویو استوری می‌شود!

83

افزایش ویو استوری از جمله اهداف بسیار بزرگی است که کاربران اینستاگرام برای رسیدن به موفقیت و درآمدی بیشتر، باید با استفاده از روش‌های مختلف انجام دهند. از زمانی که اینستاگرام بخش استوری را به برنامه اضافه کرد؛ محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران پیدا کرد. همین امر باعث شد که اکثر کسب‌وکارها تمرکز بیشتری روی استوری‌های خود بگذارند و از این طریق افراد را به محتوای کسب‌وکار خود علاقه‌مند کنند.

کاربران میزان محبوبیت یک پیج را از تعداد ویوهای استوری آن مشخص می‌کنند. هرچه این آمار بیشتر شود؛ پیج موردنظر به عقیده آنها حرفه‌ای و قابل‌اعتماد است. به همین دلیل صاحبان کسب‌وکارها برای جلب اعتماد مشتریان خود، اقدام به بالابردن تعداد ویوهای استوری می‌کنند.

روش‌های مختلفی وجود دارند که افراد با استفاده از آنها تعداد ویوهای استوری خود را بالا می‌برند. اما کدام‌یک از این روش‌ها مؤثرتر هستند؟ هرکدام از این روش‌ها خصوصیات و ویژگی‌های خاص خود را دارد. افراد باید به‌خوبی آنها را بشناسند و هرکدام که سریع‌تر و مطمئن‌تر بود را انتخاب کنند. در ادامه این مطلب به طور کامل راه‌های افزایش ویو استوری را بررسی کرده و بهترین روش ( خرید ویو استوری از فالووران ) را به شما معرفی می‌کنیم.

 

چرا کاربران باید تعداد ویو استوری‌ها را بالا ببرند؟

استوری یکی از بخش‌های بسیار مهم و پرطرف‌دار در بین کاربران اینستاگرام است. تقریباً تمام صاحبان کسب‌وکارها از این مسئله آگاه هستند و محتواهای مهم خود را از این طریق منتشر می‌کنند. افزایش محبوبیت استوری باعث شده که تعداد ویوهای آن ارزش بیشتری پیدا کرده و افراد بر اساس تعداد آنها یک پیج را قضاوت کنند.

دلایل بسیار زیادی وجود دارند که افراد را مجاب به افزایش تعداد ویو استوری می‌کند.  یکی از این دلایل بزرگ، جلب اعتماد کاربران و مراجعه‌کنندگان به پیج است. افراد در هر زمینه‌ای که کار کنند؛ باید نهایت تلاش خود را به کار بگیرند تا اعتماد کاربران را به دست بیاورند. در غیر این صورت امکان پیشرفت وجود نخواهد داشت. افزایش ویو استوری می‌تواند توجه کاربران را به پیج جلب کند و خیلی راحت اعتماد آنها را جلب کند.

یکی دیگر از دلایل مهمی که افراد را مجاب به افزایش ویو استوری می‌کند؛ بالابردن آمار مشتریان ثابت و افزایش فروش است. رسیدن به این اهداف میسر نمی‌شود مگر اینکه اعتماد کاربران اینستاگرام را به دست آورد. همان‌طور که گفتیم، با افزایش تعداد ویو استوری‌ها این هدف قابل‌دسترس است.

چه راه‌هایی برای افزایش ویو استوری وجود دارد؟

اقدام برای افزایش ویو استوری در دستور کار تمام پیج‌ها قرار دارد و به هر نحوی که شده می‌خواهند این کار را انجام دهند. این افراد راه‌های مختلفی برای عملی‌کردن ایده خود دارند که معمولاً هرکدام بر اساس توانایی‌های خود یک یا چند تا از آنها را اجرا می‌کنند. یکی از این راه‌ها که معمولاً افراد تمرکز زیادی روی آن دارند؛ تولید محتوای باکیفیت و جذاب است. هرچه موضوع محتواهای پیج جذاب‌تر و کاربردی‌تر باشد؛ افراد بیشتری از آن بازدید کرده و در نتیجه تعداد ویوها بالا می‌رود.

یکی دیگر از روش‌های افزایش بازدید استوری، انجام تبلیغات در سایر پیج‌ها است. با انجام این کار و صرف هزینه‌ای مشخص، کاربران می‌توانند تعداد ویوها را بالا ببرند.  البته که تبلیغات و نحوه انجام آن هم اصول و قواعد خاص خود را دارد. افراد باید با نحوه انجام آن آشنایی کاملی داشته باشند تا بهترین بازخورد را بگیرند. در غیر این صورت فقط هزینه اضافی مصرف کرده‌اند.

استفاده از هشتگ در استوری، استفاده از لوکیشن از دیگر راه‌های معمولی افزایش ویو استوری است که معمولاً افراد آنها را انجام می‌دهند. اما برای سبقت گرفتن از رقبا و رسیدن به موفقیت نمی‌توان به این روش‌ها دل بست. چون استفاده از آنها زمان زیادی می‌خواهد. برای افزایش بازدید استوری باید از یک روش سریع و مطمئن استفاده کرد.

خرید ویو استوری اینستاگرام یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌ها است که با استفاده از آن در کمترین زمان ممکن تعداد ویوها بالا می‌رود. پس برای اینکه زمان خود را هدر ندهید و خیلی زودتر از رقبای خود تعداد ویو استوری را افزایش دهید؛ همین‌الان برای افزایش ویو از طریق سایت فالووران اقدام کنید.

 

افزایش بازدید استوری

خرید ویو استوری چه تأثیری روی کسب‌وکارهای آنلاین می‌گذارد؟

کسب‌وکارهای آنلاین اینستاگرام برای اینکه به موفقیت برسند؛ باید دارای فاکتورهای مختلفی باشند.  کاربران حرفه‌ای اینستاگرام می‌دانند که افزایش تعداد فالوورها و تعداد لایک‌ها تأثیر بسیار زیادی در رتبه پیج گذاشته و افراد بیشتری محتوای آن را می‌بینند. به همین دلیل برای افزایش فالوور از روش خرید فالوور بدون ریزش و برای افزایش تعداد لایک‌ها از روش خرید لایک اینستاگرام استفاده می‌کنند.

افزایش ویو استوری هم مانند افزایش فالوور و لایک، تأثیر بسیار مثبتی روی پیج کاربران خواهد گذاشت. آنها با خرید ویو استوری اینستاگرام، می‌توانند در همان آغاز کار توجه بسیاری از کاربران را به محتوای خود جلب کرده و به‌سرعت میزان درآمد خود را بالا ببرند. کسانی هم که از اواسط راه این سرویس را خریداری می‌کنند؛ با استفاده از آن اعتبار خاصی به پیج خود می‌بخشند که نتیجه آن افزایش درآمد است.

در صورت تمایل به خرید لایک ، بدون اتلاف وقت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://followeran.com/buy-instagram-like/

چرا بعضی از افراد مخالف خرید ویو استوری هستند؟

استفاده از روش خرید ویو استوری واقعی و ارزان مخالفانی هم  دارد که این موضوع باعث شده در میان کاربران دودستگی به وجود بیاید. بعضی از آنها که تصمیم قطعی خود را برای خرید ویو استوری گرفته‌اند؛ اما بعضی دیگر ترجیح می‌دهند با روش‌های معمولی این کار را انجام دهند. آنها بر این باور هستند که خرید ویو استوری تأثیری در افزایش درآمد ندارد؛ چون این افراد فقط آمار را بالا برده و خرید محصولی انجام نمی‌دهند.

البته که این افراد در این باره درست فکر می‌کنند. اما بهتر است بدانند که تأثیر خرید ویو استوری بر درآمد پیج به‌صورت غیرمستقیم است. یعنی افراد ویو استوری را خریداری کرده و با نشان‌دادن آمار استوری، سایر کاربران را به فعالیت و مشارکت در پیج خود ترغیب می‌کنند. نتیجه این کار، افزایش تعداد فالوورهای واقعی و افزایش اعتبار و درآمد پیج است.

 

خرید ویو استوری

بهترین مزیت خرید ویو استوری چیست؟

خرید استوری ارزان و باکیفیت اینستاگرام مزیت‌های خاص خود را دارد. اما راه‌یافتن پست‌ها به قسمت اکسپلور یکی از بهترین و کاربردی‌ترین آنها است. الگوریتم اینستاگرام ملاک‌های مختلفی را برای انتقال پست‌ها به اکسپلور تعیین کرده‌اند که افزایش ویو استوری یکی از آنها است. هرچه این آمار بیشتر باشد؛ تعامل کاربران با پیج بالاتر رفته و خیلی راحت پست‌ها به اکسپلور می‌روند.

یکی دیگر از این مزیت‌ها، خرید مستقیم زمان است. یعنی اگر افراد بخواهند از روش‌هایی مانند تبلیغات، تولید محتوا، استفاده از هشتگ و… استفاده کنند؛ باید مدت‌زمان زیادی را منتظر بمانند. البته اگر در این مدت از ادامه کار ناامید نشوند. اما خرید ویو استوری برای آنها مانند یک سکوی پرتاب است که آنها را زودتر به هدف می‌رساند. اگر شما هم می‌خواهید از این مزیت‌های عالی بهره ببرید؛ عبارت خرید ویو استوری فالووران را در گوگل سرچ کنید.

سخن نهایی

اینستاگرام به‌عنوان یکی از بسترهای بسیار عالی برای راه‌اندازی کسب‌وکار، دارای بخش‌های مختلفی است. به همین جهت کاربرانی که قصد رسیدن به موفقیت را دارند؛ باید با اهمت و ارزش این بخش‌ها آشنایی داشته و با استفاده از آنها، افراد مختلف را به‌طرف پیج خود بکشانند.

بخش استوری از آن دسته بخش‌های محبوب و پرطرف‌دار است که بیشتر افراد از آن برای پیشرفت پیج خود استفاده می‌کنند. افزایش ویو استوری بزرگ‌ترین هدف کاربران در این زمینه است. به همین دلیل روش‌های مختلفی را برای انجام آن استفاده می‌کنند. در میان تمام روش‌ها، خرید ویو استوری اینستاگرام بهترین و سریع‌ترین روش ممکن است که در این مطلب به طور کامل آن را مورد بررسی قرار دادیم.

رپورتاژ آگهی

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید