جدیدترین مدل های اکسسوری آرایش مو که امسال مد خواهند بود

2434
اکسسوری مو

اگر لباس زیبایی به تن دارید و می‌خواهید زیباتر به نظر برسد استفاده از یک اکسسوری و سنجاق مو که زیبا و چشمگیر باشد بهترین و ساده‌ترین راه است. اکسسوری‌های موی شما هرچقدر جذاب‌تر و پرزرق‌ و برق‌تر باشند استایل شما جذاب تر و جالب تر خواهد بود. 

اکسسوری‌ها هم مثل لباس‌های اصلی ترندهای خاص خود را دارند و اکسسوری‌های مو هم از این قاعده مستثنی نیستند. در ادامه اکسسوری های مربوط به آرایش مو که امسال پرطرفدار هستند را مشاهده می کنید. 

 

اکسسوری های پرزرق و برق به شکل نوشته های مختلف

 

اکسسوری مو

اکسسوری مو

اکسسوری مو

شانه موی نگین دار و مرواریدی

این اکسسوری‌های نوستالژیک که مادربزرگ هایمان از آن استفاده می کردند، مجددا مد روز شده‌اند و به عنوان یک اکسسوری زیبا برای تزئین موها به کار می‌روند فقط کمی زرق و برق دار شده اند.  

شانه مو نگین دار شانه مو

 

کلیپس مو از نوع فلزی مینیمال

برای خانم‌هایی که به زرق و برق علاقه‌ای ندارند یک کلیپس مو یا سنجاق و گیره ساده، شیک و کلاسیک می‌تواند بهترین انتخاب باشد. 

 

گیره مو ساده طلایی گیره مو ساده

 

اکسسوری‌های مخملی برای مو

اکسسوری‌های پارچه‌ای به خصوص نوع مخملی جزو مدل‌های پرطرفدار کلیپس مو و کش، تل و گیره هستند. اگر می خواهید ظاهرتان شبیه دختر بچه ها نباشد پیشنهاد می کنیم از طرح های ساده استفاده کنید. 

 

پاپیون موی مخملی

 

سنجاق موی مرواریدی و نگینی

سنجاق‌های تزئینی مثل مدل‌هایی که با نگین و مروارید و … پوشیده شده‌اند زیبایی چشمگیری دارند و نه تنها برای استفاده در مهمانی‌ها مناسب هستند بلکه شما می‌توانید در استایل روزمره خود نیز از آن‌ها استفاده کنید. 

سنجاق مو سنجاق مو سنجاق مو سنجاق مو سنجاق مو

برگرفته از: redmag.ir

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید